Šešiolikmetė, visų pravardžiuota „Dalmatinu“, nepasidavė patyčioms: dabar ji sėkmingas modelis

Alba Parejo / Feisbuko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-15 10:00
Nuo mažens ispanė Alba Parejo (16) galvojo, kad atsidūrė ne tame pasaulyje. Bendraklasių patyčios, užgauliojimai gatvėje ir skvarbūs aplinkinių žvilgsniai. Štai ką išgyveno jauna mergina pastaraisiais savo gyvenimo metais. 30 operacijų patyrusi paauglė galiausiai spjovė į viską ir nusprendė savo laimę išbandyti grožio industrijoje, kuri dažnai stebina netikėtais įnoriais.

Albai vos gimus, jos tėvai išgirdo nieko gero nežadančią diagnozę – milžiniški įgimti melanocitiniai apgamai. Jie dengė daugiau nei du trečdalius naujagimės kūno, o patys didžiausi driekėsi ties šlaunimis ir nugara.

Patyrusi daugiau nei 30 plastinių operacijų, kurių metu buvo pašalinta kiek galima daugiau pažeistų plotų, Alba išgyveno sunkų pooperacinį laikotarpį. Tada mergaitei buvo penkeri metukai.

Crazy hair????

A post shared by Alba Parejo???? (@albaparejo_) on

Anksčiau A. Parejo bendraamžiai pravardžiavo monstru, iš jos tyčiojosi. „Sulaukdavau tokių komentarų, kaip ei, mergaite, nerodyk savo nugaros, nes niekas nenorėtų turėti deformuotos merginos arba atrodai tarsi dalmatinas“, – užsienio žiniasklaidai atviravo paauglė.

Po ilgų savigraužos metų ir slėpimosi kamputyje Alba suprato, kad niekas kitas, o tik ji pati gali priversti žmones pakeisti tokį destruktyvų mąstymą ir į ją pažvelgti kitaip.

Faded

A post shared by Alba Parejo???? (@albaparejo_) on

Pasidalijusi asmeniška fotografija „Twitter“ socialinėje svetainėje ir atvėrusi širdį A. Parejo sulaukė tūkstančio žmonių atsako. Palaikymo žodžiai pastūmėjo merginą pabandyti savo laimę grožio industrijoje ir ji akimirksniu tapo įkvepiančia žvaigžde.

Una verdad no puede compensar pequeñas mentiras????

A post shared by Alba Parejo???? (@albaparejo_) on

Dabar Albos Parejo nuotraukos puikuojasi įvairių laikraščių ir žurnalų puslapiuose, prekybos centrų vitrinose. Mergina ir toliau rengia akcijas, drąsina panašaus likimo seseris ir skatina jaunimą ne užsisklęsti savyje, tačiau bandyti didžiausias gyvenimo problemas išgyventi kartu ir skausmą paversti džiaugsmu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai