Šešiolikmetė Kaia Gerber kuria kapsulinę kolekciją Karlui Lagerfeldui

Kaia Gerber ir Karlas Lagerfeldas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 21:22
Supermodelio Cindy Crawford duktė – modelis Kaia Gerber – ne tik karaliavo ant podiumo, pristatydama ateinančio šiltojo sezono kolekcijas, bet ir buvo paprašyta dizainerio Karlo Lagerfeldo sukurti kapsulinę kolekciją jo vardo kolekcijai.

„Karl Lagerfeld x Kaia“ kolekcijoje bus ready-to-wear drabužių ir aksesuarų – avalynės, saulės akinių, papuošalų. Kaip teigiama, kolekcijoje bus apjunta paryžietiška Karlo estetika ir Kaios Vakarų pakrantės stilius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kaip „WWD“ teigė Karlo Lagerfeldo atstovas Paolo Righi, „paskutinius mėnesius mes intensyviai dirbome su Kaia Los Andžele ir mūsų studijoje Paryžiuje. Buvo nuostabu matyti jos aiškią viziją, aistrą ir įsitraukimą, ir kolekcija garantuotai įkvėps daugybę jaunų moterų.“

P. Righi pridūrė, kad K. Lagerfeldo komanda itin džiaugiasi šia kolaboracija ir mano, kad dviejų skirtingų pasaulių sąjunga turės galios ir potencialo.

Kolekcija bus pristatyta rugsėjį didžiosiose pasaulio mados sostinėse – Niujorke, Paryžiuje, taip pat Los Andžele. Ja bus prekiaujama Karlo Lagerfeldo parduotuvėse ir internete.

Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

Beje, Kaia atidarė K. Lagerfeldo kurtos šių metų „Chanel“ pavasario / vasaros kolekcijos pristatymą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai