Šešiasdešimtmetį švenčianti Sharon Stone stebina jaunatviškumu

Sharon Stone / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-10 08:31
Kovo 10 dieną amerikiečių aktorei Sharon Stone sukako 60 metų. Jubiliejus – garbus, tačiau tai nereiškia, kad Sharon jau „nurašyta“ į močiutes. Aktorė vis dar žavi jaunatviškumu ir vis pasidalija tuo, kas tą žavesį dar labiau pakursto.

Praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio sekso simbolis ir šiandien stebina puikiu kūnu. Kaip to pasiekti? Sharon Stone tikina, kad tai genai, dar – atitinkamas požiūris į save ir pasaulį. Dar – pilateso treniruotės ir sveika mityba. Maistą ji renkasi ne tą, kuris padėtų išlikti liekna, jai svarbiausia sveikata, nes aktorė serga cukriniu diabetu. Daug ką lemia ir požiūris į savo kūną bei seksualumo sampratą.

„Būti seksualiai – tai gebėti patirti gyvenimo malonumus ir mylėti save taip smarkiai, kad galėtum pamilti dar ką nors,“ – yra sakiusi Sharon Stone. Ir sulaukusi šešiasdešimties ji vis dar gali beprotiškai stipriai mylėti. Jos mylimasis - tai tauriai žilstelėjęs mirtinai elegantiškas aristokratas Tikka Shatrujitas Singhas Kapurthala, Kapūrtalos maharadžos Sukhjito Singho sūnus ir sosto įpėdinis, pagarsėjęs frankofilas, daug nuveikęs plėtodamas Indijos ir Prancūzijos ryšius, už tai apdovanotas Garbės legiono ordinu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kalbama, kad mylimasis – ne toks jau naujas: aktorė ir prabangos prekių koncerno LVMH atstovas Azijos šalyse susitikinėja nuo 2006-ųjų. Sharon Stone ir Tikka Shatrujitas Singhas Kapurthala susipažino prabėgus penkeriems metams po vieno didžiausių iššūkių aktorės gyvenime.

2001-aisiais ji patyrė aneurizmą, o paskui į smegenis išsiliejo kraujas. Devynias dienas Sharon Stone praleido ligoninėje, iš jos išėjo mikčiodama, šlubčiodama ir praradusi gebėjimą skaityti. Gydytojai abejojo, ar išvis kalbės, o filmuodamasi aktorė pradėjo pamiršti tekstą. Apie smūgį ir jo padarinius Sharon Stone pradėjo kalbėti tik neseniai ir negaili humoristinių detalių – pavyzdžiui, pasakoja, kaip jos mama, skubiai iškviesta į ligoninę, atlėkė mūvėdama tais pačiais šortais, su kuriais darbavosi darže. Taip pat pasakoja, kaip ginčijosi su chirurgu dėl alternatyvaus gydymo būdo ir kad trūkusi stuburo arterija buvo sulopyta 22 platininio siūlo dygsniais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Prireikė dvejų metų, kad kūnas sugertų visą kraują, išsiliejusį vidinio kraujavimo metu, – mediciniškai negailestingai dėsto ji. – Atrodo, it visa mano DNR būtų pasikeitusi. Smegenys iki šiol, regis, nerado savo vietos, pasikeitė visas kūno sudėjimas, net atsirado naujų alergijų maistui. Antra vertus, sustiprėjo emocinis intelektas. Dabar esu stipresnė. Ir galiu būti labai šiurkšti, tiesmuka. Žmonės šito bijo, tačiau manau, kad tai – ne mano problema. Sakykime taip – mano smegenys pažeistos; o jums tiesiog reikia prie to prisiderinti.“

Tokia nuostata netrukdo darbui – Holivude gražiai ir protingai moteriai (nors legendų apie Sharon Stone intelektą niekas niekada nepatikrino) nelengva. Martinas Scorsese sako, jog Sharon Stone per graži, kad būtų fantastiška aktorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai