Seserys Viktorija ir Margarita Jakučinskaitės – apie savo ryšį: „Nesame pačios geriausios draugės“

Margarita ir Viktorija Jakučinskaitės / Gretos Skaraitienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Gatvėje išvydę garsiąją drabužių dizainerę Viktoriją Jakučinskaitę ir ne mažiau žinomą plaukų stilistę Margaritą Jakučinskaitę tikriausiai nė nepagalvotumėte, kad jos – seserys. Nors daugelis pasakytų, kad išoriškai jos nepanašios, abi moteris vienija tas pats tikslas – kurti savo svajones, o ne įgyvendinti svetimas. Abi Jakučinskaitės atvirai papasakojo ne tik apie stiprų savo ryšį, bet ir pasidalino pikantiškomis istorijomis iš seseriško gyvenimo.

„Kai žmonės išgirsta, kad mes esame seserys, labai nustemba, nes mes visiškai nepanašios. Neturime nei panašių bruožų, nei vienodo kūno sudėjimo. Aš – mažytė, smulkutė, o ji – kitokia. Visi negali patikėti, kad mes – seserys“, – laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pasakojo Viktorija.

Tačiau kita sesuo Margarita netrukus pridūrė, kad skirtingas tik jų fasadas. Pagrindas – panašus: „Mes panašios, nes nesutinkame su tuo, kas yra sukurta, ir norime palikti savo žymę. Sesė yra man pasakiusi – arba tu kuri savo svajonę, arba dirbi svetimai.“

Seserų vaikystė

Viktorija neslėpė, kad ryšys su seserimi ne visada būdavo toks glaudus ir sklandus, koks yra dabar. Kai Margarita buvo paauglė, V.Jakučinskaitė meldė, jog jos sesuo imtų elgtis taip, kaip jai norėtųsi.

Už seserį 7 metais jaunesnė Margarita neliko skolinga ir pasidalino prisiminimais bei pikantiškomis istorijomis ir iš savo vaikystės.

Margarita ir Viktorija Jakučinskaitės dalyvavo laidoje „Pasaulis pagal moteris“

„Ji labai mėgdavo su manimi leisti laiką. Sesuo buvo griežta – visas pasaulis turėjo būti pagal Viktoriją, o įsiterpti į jį ir tapti jo dalimi, kitiems vaikams būdavo sudėtinga“, – teigė Margarita, kuri jau vaikystėje tapo sesers modeliu ir pozuodavo nuotraukoms.

„Nepasakyčiau, kad esame pačios geriausios draugės. Mes nė nesvarstome, kas esame, nes tai yra bendras vienas vienetas. Mes be proto viena kitą mylime, o meilę parodome įdomiais ir tik sau suprantamais būdais. Niekada neleisime viena kitos skriausti, pasakyti nė vieno blogo žodžio. Ji visą gyvenimą mane labai saugojo“, – pasakojo Margarita, prisimindama mokykloje patirtas patyčias, ir kaip sesuo nuo viso to gebėdavo apginti.

Grožio, estetikos pjūtis ir mamos nuopelnai

Šiandien moterys viena kitai padeda, ir, žinoma, naudojasi viena kitos gebėjimais. „Reikia pripažinti, kad ji mokėsi ant mano plaukų. Norėjau ją palaikyti. Ji iki šiol geriausiai žino, ką daryti su mano plaukais ir sušukuoja nuostabiai“, – pagyrų seseriai negailėjo Viktorija.

V.Jakučinskaitė taip pat atskleidė, kas ją vaikystėje taip įkvėpė, kad mados pasaulis tapo būtinas kaip oras. „Supratau, kad dirbsiu su drabužiais, nors galėjau būti tapytoja, keramike, grafike, juvelyre... Bet kadangi mačiau, kaip drabužiai gali pakeisti moteris, ėmiau piešti eskizus, siūti drabužius barbėms“, – prisiminė dizainerė.

Viktorija Jakučinskaitė ir Margarita Jakučinskaitė

Abi seserys neabejoja – jei ne jų mama, šiandien jos būtų niekas. Pasak Margaritos, būtent mama joms davė viską, todėl dukrų gyvenime atlieka milžinišką vaidmenį.

„Aš manau, kad mūsų sėkmė yra net ne mūsų pačių, o mamos nuopelnas. Ji nuo vaikystės sakydavo, kad moteris turi pati užsidirbti savo pėdkelnėms ir šampūnui, turi būti savarankiška“, – motinos išmintį prisiminė Viktorija.

Kokį vaidmenį seserų gyvenime suvaidino garsioji Agnė Jagelavičiūtė ir kodėl seserys kartu nedirba?  Laida „Pasaulis pagal moteris“ – sekmadienį, 10 val., per TV3.

Skaitykite daugiau