Seserys Steponavičiūtės pristato naują vestuvinių suknelių kolekciją: „Meilė niekur nedingo“

„Step by Step“ kolekcija / Artiom Ponkratenko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-11 12:17
Prekės ženklo „Step by Step“ įkūrėjos Jūratė ir Justina Ieva Steponavičiūtės pristato naujausią, skulptūrišką, moteriškumu alsuojančią suknelių kolekciją.

„Baltą spalvą pasirinkome ne šiaip sau: norėjome atsiriboti nuo triukšmo, tvyrančio chaoso ir savo kūryba perteikti visiems taip trūkstamą ramybės pojūtį – juk balta spalva simbolizuoja pradžią, šviesą, tyrumą, džiaugsmą ir gėrį“, – įkvėpimo šaltiniu dalijasi seserys.

Jos priduria, kad kurdamos daug dėmesio skiria drabužio praktiškumui bei orientuojasi į tvarią madą.

„Step by Step“ kolekcija / Artiom Ponkratenko nuotr.
„Step by Step“ kolekcija / Artiom Ponkratenko nuotr.

„Mums svarbi ekologijos problematika, todėl vengiame elementų gausos, perdėtos pompastikos ir kuriame tokius drabužius, kurie, priderinus skirtingus aksesuarus, kaskart pražįstų naujai. Mūsų kūrybinė linija visuomet pasižymi subtilumu ir moteriška elegancija“.

Tiesa, kūrėjos neslepia, kad koronaviruso pandemija ir karantinas joms pametėjo visą puokštę išbandymų: pradedant apribotomis galimybėmis įsigyti audinių ir baigiant sumažėjusiu šventinių drabužių poreikiu.

„Step by Step“ kolekcija / Artiom Ponkratenko
 nuotr.
„Step by Step“ kolekcija / Artiom Ponkratenko nuotr.

Nepaisant to, talentingos moterys įsitikinusios ­– kiekvieną situaciją reikia išnaudoti kūrybiškai.

„Prasidėjus pasaulinei Covid-19 pandemijai, ėmėme kurti apsaugines kaukes. Tai daryti, pirmiausia, pradėjome dėl poreikio būtinybės – pavasarį buvo sudėtinga įsigyti tiek medicininių, tiek daugkartinių kaukių. Ilgainiui kaukė tapo ne tik apsaugos, bet ir mados atributu.

Per tą nelengvą laikotarpį nei meilė, nei noras kurti šeimą niekur nedingo ir žmonės toliau planuoja savo svarbiausias gyvenimo šventes. Tik perdėlioja prioritetus: jei buvo svajota apie ištaigingas, pompastiškas vestuves, dabar šventės būna kuklesnės, taigi ir nuotakų suknelės subtilesnės“, – mintimis dalijasi naujausią kolekciją pristatančios Jūratė ir Justina Ieva Steponavičiūtės.

Žiūrėkite fotogalerija:

Temos:
Stilius

Naujausi straipsniai