Seserys laukia Dalios Belickaitės vestuvių: nors turi ir nuoskaudų, džiaugiasi jos pasiekimais

Dalia Belickaitė su seserimis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-01 16:48
Sportiškų sesių Belickaičių ketvertukas tarpusavyje susipyksta dažniausiai tuomet, kai tenka varžytis ir kuriai nors patirti pralaimėjimo kartėlį. Belickų šeimoje šio jausmo lengvai priimti nemoka niekas. Sesės tikina, kad tarpusavyje stengiasi nekonkuruoti, tiesa, lygiuotis į Dalios Belickaitės krepšinio laimėjimus joms lengva tikrai nebuvo.

„Sesės labai lygindavosi su manimi, užkelta kartelė buvo. Dėl to smagu nebuvo. Joms tai tiesiog labai didelis krūvis ir spaudimas, kad jos turi taip žaist, kaip aš žaidžiau. Aš visą laiką joms sakydavau – jūs turit visiškai atsiriboti nuo kalbų. Sakydavau, kad jūs kuriat savo istoriją, savo gyvenimą, ir savo kelią. Dabar mes esam skirtingose srityse ir viena kitą palaikom. Žinau, kad sesių laimėjimais reikia ypač džiaugtis”, – laidoje „Nuo...Iki...” atviravo buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė.

Dalia Belickaitė su seserimis
Dalia Belickaitė su seserimis

Visos keturios Belickaitės įvardija dar vieną gausaus sesių būrio minusą – viskuo tenka dalintis. „To nesam gerai išmokusios. Būna, susipykstam ir dėl smulkmenų – dėl suvalgyto sūrelio ar pyragėlio. Kartais susipešam ir dėl drabužių. Mūsų keturios, todėl pasidalinti viskuo, patikėkit, yra nelengva”, – sakė viena iš seserų Sigita Belickaitė.

Greitai įsižiebiančios, be galo emocingos sesės Belickaitės taip pat greitai moka ir susitaikyti. Visos žino auksinę taisyklę – tereikia prie pyktelėjusios sesės prisiglausti ir atsiprašyti. Tiesa, ypatingą ryšį turinčios seserys šio metu laukia ir Dalios bei jos mylimojo krepšininko Edvino Šeškaus vestuvių.

Dalia Belickaitė su seserimis
Dalia Belickaitė su seserimis

O štai etnomuzikos chuliganėmis pravardžiuojamos dvynės „Baltos varnos” neslepia – jos savo meilės džiaugsmais ar nusivylimais nesidalija.

„Tarkim, aš pradedu Mildą mokyt, kaip laikyti riešą, ji groja gitara, arba ji pradeda mokyt, kaip nespaust vokalo dainuojant ir tai vyksta asmeniškai. Nesuprantu kodėl, bet tai yra labiausiai erzinantis dalykas. Net nežinau, ar mes kada nors esam ištvėrusios mokydamos viena kitą ilgiau nei penkias minutes. Pasiekus ribą prasideda: susipykstam, susinervuojam ir išsiskirstom po skirtingus kampus”, – atviravo viena iš „Baltų varnų“ Teresė Andrijauskaitė.

Jai antrino ir identiška dvynė Milda. Dėl vaikinų sesės niekada nėra viena kitai patarinėję, šita tema apskritai tabu. „Tai yra tokie asmeniški reikalai. Aš manau, kad yra du gyvenime dalykai, apie kuriuos negalima kalbėti su kitais, nes tai pavojinga – tai asmeniniai santykiai ir asmeniniai finansai“, – sakė Milda.

Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė ir Teresė Andrijauskaitė, grupės „Baltos varnos“ narės
Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė ir Teresė Andrijauskaitė, grupės „Baltos varnos“ narės

Ar dvynius sieja ypatingas ryšys? Ko po Dalios vestuvių labiausiai laukia sesės Belickaitės? Kodėl mokykloje iš jų buvo tyčiojamasi? Radikalus atvirumas apie seseriškus iššūkius – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Nuo...Iki...” 

Naujausi straipsniai