Seserys Kardashian išsirengė apatinių reklamai

3 vieta (tarp dailiausių) – TV aktorė Kim Kardashian / Kim Kardashian/„Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-14 18:17
Vienos garsiausių pasaulio seserų – realybės šou „Keeping up with Kardashians“ žvaigždės Kim, Khloe ir Kourtney Kardashian nusimetė drabužius savo naujosios apatinio trikotažo kolekcijos „Intimates“ reklamai.

Reklaminėje nuotraukoje, kuria Kim Kardashian pasidalijo su savo „Twitter“ gerbėjais ji vilki juodos ir kūno spalvos nėriniuotą liemenėlę bei derančias kelnaites ir ilgas juodas kojines. Nuotraukos centre esanti Khloe vilki vientisą nertų juodų apatinių komplektą ir prisegamas kojines, o Kourtney pasirinko apatinius su baltais akcentais.

Kim Kardashian/„Twitter“ nuotr.
Kim Kardashian/„Twitter“ nuotr.

Manoma, kad nuotrauka buvo padaryta jau seniai, dar prieš tai, kai Kourtney Kardashian paskelbė, kad laukiasi antrojo vaiko praėjusių metų lapkričio pabaigoje.

„Mano seserys ir aš labai nekantraujame parodyti naujausią mūsų „Intimates“ kolekcijos reklamą! Ši linija yra tokia žavinga, patogi ir moteriška, kad labai ja didžiuojamės“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė 31-erių Kim Kardashian. Ji taip pat pasidalijo kita seksualia nuotrauka, kurioje ji geidulingai viena guli lovoje. „Šiandien negaliu užmigti...“ – prie nuotraukos parašė tamsiaplaukė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama