Seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės su kelių mėnesių mažyliais įsiamžino jaukioje fotosesijoje

Jaukios fotosesijos akimirka / Fotostudijos BARBORA nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-05 11:30
Būti mama – vienas gražiausių dalykų pasaulyje. Seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės džiaugiasi galėdamos motiniškus džiaugsmus patirti drauge. Su sūnumis Toru ir Bernardu įsiamžinusios moterys pasidalijo meniškos fotosesijos kadrais.

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių sūnelis Bernardas gimė birželio 3 d. Šis vardas turi gražią istoriją. Besilaukiančios garsiosios seserys – Ineta ir Irūna – sumanė savo netrukus gimsiančius vaikus būtent taip pavadinti. Kuri pirma pagimdo – ta ir vadina mažąjį senelio garbei Bernardu.

Kadangi Irūna pagimdė šiek tiek vėliau už seserį, jai teko rinktis kitą vardą, tačiau garsi moteris pastarąjį jau buvo sugalvojusi. Liepos 14 dieną gimusį pirmagimį Irūna pavadino Toru.

Fotostudijos BARBORA nuotr.
Fotostudijos BARBORA nuotr.

„Duok Dieve, kad viskas laimingai... Šitą gyvenimo etapą norėčiau skirti vaikams. Smagu, kad su Roku būsime jauni tėvai. Jauni ir mano tėvai, su jais bendrauju kaip su draugais. O jei paauginusi vaikus galėčiau skirti laiko sau – būtų pasaka, tobulas gyvenimo modelis“, – anksčiau per išskirtinį interviu „Žmonėms“ sakė Irūna.

Fotostudijos BARBORA nuotr.
Fotostudijos BARBORA nuotr.

Šiuo metu abi seserys dažnai lanko viena kitą ir dalijasi vaikučių auginimo patarimais. Pusbroliai sutaria kuo puikiausiai. Jie atpažįsta vienas kito kvapą ir akis, net ramiai snūduriuoja viename vežymėlyje.

Naujausios fotosesijos metu seserys įsiamžino šiltose ir meniškose nuotraukose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai