Seseriai fotosesiją dovanojusi Viktorija Šaulytė: „Mūsų giminės moterys turi ypatingą bruožą“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-05 09:55
Žinomai stilistei Viktorijai Šaulytei pastaraisiais metais itin dažnai tenka dalyvauti įvairiose fotosesijose. „Tačiau vis tiek dar būna daugybė pirmų kartų“, - patikino kartu su jaunesne seserimi Gabija fotografo Gedimino Daškevičiaus studijoje apsilankiusi mergina.

Iki šiol Viktorija ir Gabija nebuvo kartu pozavusios. Seseriška fotosesija – vyresnėlės dovana jaunėlei gimtadienio proga.

Brice Barrett nuotr.
Brice Barrett nuotr.

„Gabija puikiai pozuoja prieš objektyvą. Ji metus dirba modeliu, o aš buvau mačiusi tik fotografų darbo rezultatus, todėl šįkart buvo itin įdomu viską stebėti gyvai. Regis, sesei viskas išeina natūraliai – jokios įtampos, dirbtinumo. Ji – tikra profesionalė“, – džiaugėsi V. Šaulytė.

Stilistė pasakojo labai raginusi Gabiją susidomėti modelio profesija, bet į mokslus įnikusi mergina vis atidėliojo vizitą į modelių agentūras.

„Tačiau po ilgų diskusijų ji vis dėlto nuėjo ir... neužsikabino. Tik po to, kai jau atsitiktinai prekybos centre vėl sutiko „Supermodels“ įkūrėją, nusprendė pamėginti laisvalaikį leisti ne tik prie vadovėlių“, – šypsojosi pašnekovė.

Kol kas G. Šaulytė atsisako pasiūlymų vykti dirbti į užsienį, nes jos prioritetas – pamokos ir namų darbai.

„Neabejoju, kad modelišką figūrą ir bruožus turinti jaunėlė dar sužibės žurnalų puslapiuose. Mūsų giminės moterys tam turi duomenų. Pajuokaujame, jog pagrindinis visas vienijantis bruožas – ilgos kojos“, – sakė V. Šaulytė.

Pati ji tvirtina labiau tinkanti fotosesijoms nei vaikščioti podiumu.

„Nes turiu ir krūtinę, ir klubus, o tai modeliams ne itin derantys „akcentai“, – juokavo stilistė.

Abi seserys – labai artimos. Jos itin dažnai bendrauja, pasidalina ir džiaugsmais, ir rūpesčiais.

„Fotosesija pas Gediminą Daškevičių buvo ypatingas laikas mums abiems. Pamačiusi jos rezultatą vis negalėjau patikėti, jog ta žavinga, kartu pozavusi mergina – ta pati Gabija, su kuria kartu augome ir nepasidaliome žaislais“, – sakė V. Šaulytė.

Naujausi straipsniai