Serumai, lūpų kaukės, paakių kremai ir kitos magiškos vakaro ritualo priemonės. Kada jas naudoti ir – ar tai veikia?

„Labanakt, gražuole!“ / Partnerio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-27 00:00
Visuomet yra svarbu rasti laiko sau. Po intensyvios darbo dienos, susitikimų ir kasdienių reikalų tvarkymo vakaras – tinkamiausias metas pasirūpinti savimi.

Kiekviena moteris turi savo grožio paslapčių. Vienas jų paveldėjome iš mamų ar močiučių, kitas papasakojo draugė, o trečias ištraukėme iš visagalio interneto. „Šventąją trejybę“ – veido valymo priemonę, toniką ir veido kremą – esame išmokusios mintinai. Tačiau šįkart veido odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė siūlo plačiau pasikalbėti apie kitas magiškas priemones. Šiais laikais, rodos, galima pasiklysti serumų, lūpų ir veido kaukių ar paakių kremų begalybėje. Bet ar iš tiesų žinome, kam šios priemonės skirtos?

Serumas. Tai – veikliųjų medžiagų koncentratas, kurio naudojimo dažnis turėtų priklausyti nuo odos tipo ir amžiaus. Kaip sakė vienas plastikos chirurgas, jei kiekvienas pradėtų naudoti serumą laiku, plastinių operacijų poreikis būtų gerokai mažesnis. O serumų yra pačių įvairiausių, tad reikėtų atsižvelgti į jūsų veido odos ypatumus. Galbūt jums reikalingas FILORGA pigmentines dėmes koreguojantis serumas, FILORGA intensyviai stangrinantis pakeliamasis odos serumas, o gal – FILORGA regeneruojamoji esencija.

Paakių kremas. Pradėti sąžiningai naudotis paakių kremu rekomenduojama nuo tada, kai imame dažytis tušu. Iš pradžių galima rinktis lengvesnius, tokių kaip DR. GRANDEL akių kontūro kremas ir kaukė. Iki tam tikro amžiaus pakaktų tiesiog kokybiško drėkinamojo kremo, vėliau jį pravartu pakeisti maitinamuoju ar atkuriamuoju. Apskritai paakių sritis – viena jautriausių ir intymiausių veido odos zonų. Nuovargis, miego stygius, dehidratacija – visa tai pirmiausia atsispindi būtent šioje srityje, todėl paakių kremas (pavyzdžiui, FILORGA koncentruotas paakių kremas) – bent jau vakare – turėtų tapti kasdieniu įpročiu.

Šveitiklis, veido ir lūpų kaukės. Prieš miegą vertėtų nepamiršti ir šių priemonių, kad oda dar sparčiau atsinaujintų bei prisipildytų veikliųjų medžiagų. Atsižvelgus į odos tipą ir būklę, šiomis procedūromis reikėtų pasilepinti 1–2 kartus per savaitę.
„Labanakt, gražuole!“ / Ingrida Martinkėnaitė / Partnerio nuotr.
„Labanakt, gražuole!“ / Ingrida Martinkėnaitė / Partnerio nuotr.

Daugiau patarimų, kaip prižiūrėti veido odą vakarais, išgirsite bei daug linksmų nutikimų ir žaidimų išvysite naujoje pramoginėje EUROVAISTINĖS INTERNETE laidoje LABANAKT, GRAŽUOLE!. O jūsų veido odai tinkamų ir naudingų produktų ieškokite www.eurovaistine.lt skiltyje LABANAKT, GRAŽUOLE!.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai