„Šerloko“ žvaigždė Benedictas Cumberbatchas veda: apie sužadėtuves pranešta senamadiškai

Benedictas Cumberbatchas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-05 11:48
Britų aktorius Benedictas Cumberbatchas (38 m.) pasipiršo savo mylimajai teatro režisierei Sophie Hunter (36 m.). Apie jų sužadėtuves pranešta ne per atstovą spaudai ar socialinius tinklus, kaip dabar įprasta tarp garsenybių, o senamadišku būdu – skelbimu laikraštyje.

Skelbimas apie Benedicto Cumberbatcho ir Sophie Hunter vestuves pasirodė trečiadienio „Times“ numeryje, skiltyje „Būsimos santuokos“.

Skelbime rašoma: „Ponas B.T. Cumberbatchas ir panelė S.I. Hunter. Skelbiama apie sužadėtuves tarp Benedicto, Wandos ir Timothy Cumberbatchų iš Londono sūnaus, ir Sophie, Katharine Hunter iš Edingurgo ir Charleso Hunterio iš Londono dukters.“

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Aktoriaus atstovas spaudai portalui „MailOnline“ patvirtino, kad skelbimas tikrai yra apie Benedictą Cumberbatchą.

Populiariojo serialo „Šerlokas“ žvaigždė ne tik apie sužadėtuves paskelbė aristokratiškai, bet ir išrinktajai pasipiršo kaip tikras džentelmenas. Prieš tai jis nuvyko į Edinburgą, kad paprašytų Sophie mamos (jos tėvai yra išsiskyrę) leidimo vesti jos dukrą.

Benedictas Cumberbatchas su Sophie Hunter susipažino prieš penkerius metus vaidindami viename spektaklyje, bet kada jie pradėjo draugauti nėra žinoma. Viešumoje pora pastebima ypač retai, o pirmą kartą juos kartu fotografai užfiksavo tik šių metų birželį.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai