Serialų žvaigždė Thalia mini 50-metį: gyvenimas be aktorystės, sudėtingi išbandymai ir tikėjimas meile

Thalia / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-26 21:04
Gražuolė lūšnynų mergaitė Thalia Sodi Miranda Mottola rugpjūčio 26-ąją mini 50-ąjį gimtadienį. Meksikos televizijos serialų žvaigždė aktorės karjerą jau paliko praeityje, tačiau žiūrovų širdyse ji įsirėžė visam laikui.

Gražuolė Thalia išpopuliarėjo 1992 metais, suvaidinusi pagrindinį vaidmenį seriale „Maria Mercedes“, už kurį pelnė „TV Y Novelas“ apdovanojimą kaip geriausia jaunosios kartos aktorė. Šis serialas buvo pirmasis iš trijų telenovelių serijos, kuriuos Meksikos spauda pavadino Las Tres Marias ( liet. Trys Marijos), nes visų jų pagrindinės veikėjos vardas buvo Marija.

Antroji šios trilogijos telenovelė buvo „Marimar“, pasirodžiusi 1994 metais ir laikoma geriausia visų laikų telenovele, o trečioji – „Marija iš lūšnynų“, ekranus išvydusi 1995-aisiais. Ikonišku tapo ir paskutinis Thalios vaidmuo 1999-ųjų telenovelėje „Rosalinda“.

Vos keturios telenovelės Thalią išgarsino visame pasaulyje, o aktorė pradėta vadinti netgi televizijos fenomenu, nuaidėjusiu per Šiaurės ir Pietų Ameriką, Europą ir net Aziją. Nors po trumpos, tačiau itin sėkmingos karjeros Thalia pasitraukė iš aktorystės, žiūrovų širdyse ji išliko iki šiol. 

„Man patinka vaidinti, man patinka mokytis tekstą ir tapti kitais asmenimis, pasakoti jų istorijas. Tačiau aš taip pat myliu savo laisvę ir asmeninį gyvenimą, kuriuo šiuo metu mėgaujuosi. Mano dienotvarkė dabar priklauso nuo manęs ir man tai labai patinka“, – apie pasitraukimą iš ekranų yra pasakojusi ji. 

Thalia ir Fernando Colunga seriale „Marija iš lūšnynų“ (1995 m.) / Serialo kūrėjų nuotr.
Thalia ir Fernando Colunga seriale „Marija iš lūšnynų“ (1995 m.) / Serialo kūrėjų nuotr.

Šiuo metu savo asmeniniu gyvenimu ir motinyste besimėgaujanti dviejų vaikų – 14-metės Sabrinos ir 10 metų Matthew – mama Thalia gimimo dieną džiaugiasi ne tik užplūdusiais sveikinimais socialiniuose tinkluose, bet ir dalijasi sukaupta išmintimi. Pasak Thalios, gyvenimas niekuomet nebuvo toks nuostabus, kaip dabar.  

„Gyvenu savo gyvenimą nesižvalgydama į blogus išgyvenimus ir patirtis, o veikiau mokydamasi iš jų. Neskaičiuoju žmonių, kurie mane įskaudino, o branginu tuos, kurie mane myli. Nekreipiu dėmesio į mane supančių žmonių socialinę ar ekonominę padėtį, tik džiaugiuosi tuo jausmu, kuris užplūsta būnant su jais. 

Nekreipiu dėmesio ir į savo amžių ar svorį, nes mano kūnas tėra transporto priemonė, kuria keliauja mano siela, kad galėtų išbūti šiame pasaulyje. Dėl šios priežasties, mano gyvenime nėra pavydo, pykčio ir susierzinimo, nes tie jausmai tik trumpina gyvenimo kelionę. O ir į praeitį nesižvalgau – nei į tuos laikus, kai buvau pakilime, nei į tuos, kai smukau žemyn“, – rašė ji ir dėkojo tėvams už gyvenimą ir meilę, kurią ji per šiuos metus patyrė. 

Thalios santykis su tėvais buvo labai artimas, o jos pačios asmeninis gyvenimas ne ką mažiau įspūdingas nei serialai, kuriuose ji vaidino. „Vanity Fair“ dalijasi įdomiais Thalios Sodi Mirandos Mottolos gyvenimo faktais.

Vardą įkvėpė poezija

Thalia gimė 1971-ųjų rugpjūčio 26 dieną Meksike. Jos tikrasis vardas yra Ariadna Thalia Sodi Miranda. Jos mama vardą Thalia suteikė perskaičiusi jį graikų poezijos knygoje.

Augo penkių vaikų šeimoje

Jos motina Yolanda Miranda Mange buvo tapytoja ir aktorė, o Thalios tėvas Ernesto Sodi Pallares buvo gydytojas ir rašytojas. Thalia turi keturias vyresnes seseris Federicą, Gabrielą, Fernandą ir Laurą Zapatą, taip pat garsią meksikiečių aktorę.

Thalia yra pasakojusi, kad nors vaikystėje ją visuomet supo seserys, ji jausdavosi vieniša. Vaikystėje aktorė taip pat neturėjo daug draugų. 

Thalia seriale „Maria Mercedes“ / Stop kadras
Thalia seriale „Maria Mercedes“ / Stop kadras

Į aktorystę atvedė sesuo

Muilo operų žvaigždė apie aktorystę svajojo nuo pat vaikystės, o šiuo menu susidomėjo paraginta sesers Lauros, tuomet jau dirbusios teatre. Būtent ji Thalią nuvedė į teatro sceną.

Įdomu tai, kad iš pradžių jaunesnėle besirūpinusi Laura laikui bėgant nutolo nuo Thalios, o šilti santykiai peraugo į konfliktus. Teigiama, kad moterų konfliktas kilo dėl motinos turto. 2012 metais L.Zapata kreipėsi į teismą ir iškėlė bylą Thaliai ir trims kitoms jos seserims, siekdama prisiteisti didesnę palikimo dalį, kuri esą jai turėtų priklausyti dėl senelės slaugymo.

Rodos itin šiltas seserų Lauros ir Thalios ryšys nutrūko visam laikui, o jos, dalindamos interviu, iki šiol mėgsta pabrėžti savo nesantaiką ir net juodina viena kitą.

Thalia seriale „Marimar“ / Stop kadras
Thalia seriale „Marimar“ / Stop kadras

Vaikystėje bučinį siejo su mirtimi

Thalios tėvas sunkiai susirgo, kai mergaitei buvo vos ketveri. Kartą atvykusi aplankyti mylimo tėčio į ligoninė, Thalia pamatė jį prijungtą prie gyvybę palaikančių aparatų. Tuo metu Thalia dar nesuprato, kad tėtį ištiko koma. Tąkart mama paragino, kad ji tyliai prieitų ir pakuždėtų į ausį, kaip stipriai tėtį myli, o atsisveikindama pabučiuotų.  Deja, dar nespėjus Thaliai išeiti iš palatos, tėtis mirė.

Aktorė kartą pasakojo, jog tuo metu jos pasąmonė meilės bučinį susiejo su mirtimi. Mergaitė nuo visų atsitvėrė tylos siena ir metus su niekuo nekalbėjo. 

Kenčia nuo negatyvių minčių

Po tėvo mirties Thaliai buvo nustatytas obsesinis kompulsinis sutrikimas. „Mane kankina įkyrios mintys, man vis atrodo, jog aš mirsiu. Aš matau vandenyje bakterijas ir ore dulkes. Atrodo, kad neįmanoma kvėpuoti. Priepuoliai būna labai stiprūs“, – yra pasakojusi ji. 

Thalia ir Fernando Colunga seriale „Marija iš lūšnynų“ (1995 m.) / Serialo kūrėjų nuotr.
Thalia ir Fernando Colunga seriale „Marija iš lūšnynų“ (1995 m.) / Serialo kūrėjų nuotr.

Susituokė su atlikėjos Mariah Carey buvusiuoju

1999-aisiais metais, vaidindama gražuolę Rozalindą, Thalia sutiko savo būsimą vyrą ir vaikų tėvą muzikos prodiuserį Tommy Mottola, kuris buvo ką tik išsiskyręs su sutuoktine atlikėja Mariah Carey.

„Thalią sutikau tuomet, kai išgyvenau patį tamsiausią savo gyvenimo periodą. Mano mama sakydavo, kad kai vienos durys užsidaro, atsidaro kitos. Tuomet Dievas man atvedė tikrą angelą, mano superžvaigždę Thalią. Neturėjau abejonės, jog ji taps mano žmona“, – yra pasakojęs prodiuseris.

Po vestuvių Thalia Meksikos žiniasklaidai yra pasakojusi, jog jos sutuoktiniu tapęs Tommy ir vėl įžiebė tikėjimą amžina meile. Šis, rodos, neblėsta iki šiol.

Svajojo apie karališkas vestuves

Thalia ir Tommy susituokė 2000-ųjų gruodžio 2-ąją Niujorke. Poros vestuvėse dalyvavo net 1200 svečių, tarp kurių buvo ir atlikėjas Bruce'as Springsteenas, aktorius Robertas De Niro, dainininkai Juanas Gabrielis, Julio Iglesiasas, Michaelas Jacksonas ir Jennifer Lopez.

Thalia nuo pat vaikystės svajojo apie karališkas vestuves.  Vestuvinei suknelei aktorė išleido įspūdingą pinigų sumą. Itin puošnios suknelės dizaineris Mitzy kartą pasakojo, jog Thalia prieš pat vestuvių ceremoniją užsigeidė, kad vestuvinės suknelės šleifas būtų net 62 metrų ilgio. Visgi nuo tokios idėjos Thalią atkalbėjo jos būsimas vyras Tommy ir paprašė šleifo nedaryti ilgesnio nei 17 metrų.

Visgi be prabangos neapsieita – nuotakos suknelę puošė perlai ir „Swarovski“ kristalai. Teigiama, kad suknelė galėjo sverti 40 kilogramų.

Thalia ir Tommy Mottola / „Scanpix“/AP nuotr.
Thalia ir Tommy Mottola / „Scanpix“/AP nuotr.

Asmenybę išbandė klastinga liga

2007 metais Thalia susilaukė pirmagimės Sabrinos. Praėjus vos keletui mėnesių nuo gimdymo, aktorė susirgo Laimo liga, pažeidžiančia odą, sąnarius, širdį ir nervų sistemą. Muilo operų žvaigždei gydytojai laiku šios ligos nediagnozavo, nes buvo įsitikinę, kad pagimdžius Thalią užklupo depresija.

„Man skaudėjo viską, net plaukus, kurie, beje, pradėjo slinkti. Kartais atrodė, kad mano galva sprogs, tarsi jo viduje buvo švino. Mano siaubingai skaudėjo akis. Mano oda buvo tokia jautri, kad kartais net skaudėdavo prisilietus patalynei“, – pasakojo ji.

Laimei, iš sudėtingos ligos aktorė sugebėjo išsikapstyti ir pasakojo, jog ji buvo sudėtingas, tačiau ją užgrūdinęs išbandymas.

Muilo operas pakeitė muzika

Nors Thalios gyvenime aktorystei vietos neliko, muzika – nuolatinė jos palydovė. Mažai kas žino, jog dainininkė per savo karjerą yra pardavusi net 40 milijonų muzikos įrašų kopijų ir yra laikoma viena sėkmingiausia Latino muzikos atlikėjų pasaulyje. Tarp žinomiausių jos dainų – „Piel Morena“ ir „Amor a la mexicana“.

Be ispanų kalbos, Thalia kūrinius gali atlikti prancūziškai, angliškai, portugališkai ir net tagalogų kalba.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai