Serialų žvaigždė, buvusi Mario Cimarro žmona Natalia Streignard būdama 45-erių laukiasi trečio vaiko

Buvusi Mario Cimarro žmona Natalia Streignard laukiasi trečio vaiko / „Vida Press“ nuotr. ir kadras iš serialo „Mano gyvenimo moteris“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-15 19:35
Visame pasaulyje populiarių muilo operų žvaigždė, Venesuelos aktorė Natalia Streignard būdama 45-erių laukiasi trečio vaiko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Muilo operų žvaigždės Thalios atostogos Viduržemio jūros salose: kaip ilsisi „Marija Mersedes“

Prieš septynerius metus Natalia Streignard, Lietuvos žiūrovams pažįstama iš telenovelių „Mano gyvenimo moteris“, „Storulė Valentina“ ir „Audra“, sustabdė savo karjerą ir atsidavė šeimos kūrimui: ištekėjo už verslininko Donato Calandriello ir susilaukė dviejų vaikų – penkerių metų sūnaus Jacques'o ir dvejų metų dukters Gios.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Pirmo vaiko gana vėlai – būdama 41-erių – susilaukusi aktorė pranešdama apie trečiąjį nėštumą užbėgo už akių kritikams, manantiems, kad jos metų jau per vėlu gimdyti (kūdikis gims, kai jai jau bus 46-eri).

„Ir štai laukiame trečio, stebuklas dar kartą įvyko! Jaučiuosi pati laimingiausia moteris... Jūs matote? DIEVAS apdovanoja besistengiančius... Eina septyniolikta savaitė ir jaučiuosi kupina energijos!! Tiems, kurie mano, kad jau per vėlu: ne, ne, ne, ponai, niekada nėra per vėlu, kai širdyje yra šitiek meilės!!!!“ – „Instagram“ tinkle prie nuotraukos, kurioje jau matyti mažytis jos pilvukas, rašė aktorė.

Vėliau duodama interviu „People En Espanol“ aktorė sakė, kad „jos amžiuje pastoti nėra lengva, tačiau tai – atpildas už pastangas“.

„Daug žmonių manęs klausė, kaip man pavyko, nes daugeliui moterų, vyresnių nei 38 metų, nebepavyksta susilaukti vaikų. Taigi aš noriu kad žmonės, kuriems nepavyksta, žinotų, jog negalima pasiduoti. Dievas apdovanoja besistengiančius ir aš esu gyvas to įrodymas“, – džiugiai kalbėjo Natalia Streignard.

„Nenoriu pasirodyti arogantiška, tačiau tikiu, kad nusipelniau savo vaikų, nes iš tikrųjų labai labai kovojau, jog jie atsirastų“, – pridūrė ji.

Santuoka su verslininku Donato Calandriello aktorei yra antroji. Septynerius metus ji buvo susituokusi su muilo operų žvaigžde Mario Cimarro, su kuriuo kartu vaidino minėtoje telenovelėje „Mano gyvenimo moteris“, tačiau jiedu vaikų nesusilaukė ir skirtingais keliais pasuko 2006 metais. Šiuo metu Mario Cimarro yra susižadėjęs su lietuvių modeliu Deimante Andriuškaite.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama