Serialų aktorė Skaistė Vievesė tapo mama: „Mes jau trise“

Skaistė Anusevičiūtė-Vievesė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-10 16:06
Serialo „Monikai reikia meilės“ scenarijus išpranašavo aktorei Skaistei Vievesei (27) džiugius gyvenimo pokyčius. Trečiadienį ji tapo mama.

Apie vaikelio gimimą Skaistė pranešė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje, pasidalydama vaizdo įrašu, kuriame rašė: „Mes jau trise“. Šalia nurodė ir gimimo datą: liepos 10-ąją.  

Aktorė, kalbėdama su Delfi, atskleidė ir sūnelio vardą – Vėjas.

Moteris su vyru Irmantu susituokė 2017-aisiais. 

Skaiste Vievesė pasidalijo susitikimo su vaikeliu akimirka / „Instagram“ nuotr.
Skaiste Vievesė pasidalijo susitikimo su vaikeliu akimirka / „Instagram“ nuotr.

Balandžio mėnesį LNK serialo „Monikai reikia meilės“ žiūrovai įnirtingai kėlė klausimus ir spėliojo apie pagrindinės aktorės – Monikos (akt. Skaistė Vievesė), apvalėjantį pilvuką. Tuomet Skaistė oficialiai pranešė, jog laukiasi ne tik herojė Monika, bet ir ji pati.

„Jau žinome ir lytį, ir vardą, kurio simboliu paženklinti mūsų vestuviniai žiedai, tačiau šių detalių dar neskubame atskleisti“, – tąkart teigė Skaistė.

Ji prasitarė apie svarią priežastį, kodėl jų jauna ir graži šeima neskubėjo žinios apie nėštumą kelti į viešumą.

„Tai antrasis mano nėštumas per 2018 metus, pirmasis baigėsi nesėkmingai. Todėl tenka pripažinti, kad antrasis tapo iššūkiu. Tiek aš, tiek vyras labai apsidžiaugėme sužinoję, kad laukiuosi, tačiau skaudžios ankstesnės patirtys bei daktarai gan ilgai neleido atsipalaiduoti ir šio nėštumo metu”, – atskleidė žinoma moteris.

Skaistė Vievesė / Žanetos Pau Photography nuotr.
Skaistė Vievesė / Žanetos Pau Photography nuotr.

Kaip teigė pati aktorė, jos nėštumui nebūdingi naktiniai užkandžiavimai ar nuotaikų kaita, priešingai, vaikelio laukimas privertė ją stabtelėti. „Nėštumas man padovanojo meilę sau, iki šiol turėjau problemų šiuo klausimu, labai savęs nesaugojau... Mane užplūdo begalinė ramybė, sulėtinau gyvenimo tempą, na, ir svarbiausia – labai suartėjome su vyru, pamilau jį iš naujo”, – šypsojosi Skaistė.

Aktorė pasidalijo prisiminimais apie pirmąjį susitikimą su serialo prodiuseriu Andriumi Urbanavičiumi: „Per pirmąjį kūrybinį susitikimą su prodiuseriu Andriumi sužinojau, kad mano būsimas personažas Monika galimai pastos nuo herojaus Roko. Aktorinis nėštumas man jau buvo pažįstamas, laksčiau po miškus su netikru pilvu, todėl drąsiai pajuokavau, kad jei prodiuseris pageidautų tikro pilvo, su savo vyru galime padirbėt dėl vaidmens. Visi linksmai pasijuokėme ir baigėsi, o kai sužinojau, kad laukiuosi, juokai baigėsi ir apie savo padėtį turėjau pranešti komandai.“

Serialo prodiuseris džiaugėsi, jog nėštumas sutapo su seriale atliekamu Monikos vaidmeniu, nes, anot jo, suvaidinti besilaukiančią moterį nėra taip paprasta. „Nėštumas Skaistės vaidybą padarė tik tikresnę, galima sakyti, jog tai bus jos vaikelio pirmasis vaidmuo mūsų seriale. Tačiau labiausiai džiaugiuosi už Skaistę ir jos vyrą, linkiu jiems visko ko geriausio ir stengiuosi, jog visa komanda ja rūpintųsi ir saugotų“, – atviravo „URBS TV“ prodiuseris.

S. Vievesė, kalbėdama apie darbą su kolegomis nėštumo metu, išskyrė serialo herojų Roką (akt. Josif Baliukevič): „Sunkiausias iššūkis turbūt atiteko Josifui, kuris vaidina Roką, nes jam teko stebėti mano vidinius konfliktus ir net techninius nepatogumus scenų metu, kurie, tikiu, jį išmušdavo iš vėžių. Filmuojame romantišką sceną Druskininkų parke ir režisierius Džiugas Siaurusaitis sako: „Susiglauskit ir žiūrėkit vienas į kitą“. Mes susiglaudžiame, o Džiugas vėl iš naujo prašo: „Gal galit arčiau kažkaip“. Aš pradedu nervintis, kad negaliu per atsikišusį pilvą priartėti... Visaip muistausi, nenustoviu ramiai, visi nesupranta, kas vyksta, o meilę reikia vaidinti. Josifas labai džentelmeniškai paima abi mano rankas, taip nukreipdamas dėmesį, nuramina vidinį spirgėjimą ir nufilmuojam, atrodo, tokią paprastą sceną.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai