Serialo „Stranger Things“ žvaigždė vedė Lily Allen: pora iškėlė linksmas vestuves

Lilly Alen ir Davido Harbouro vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-11 10:24
Dainininkė Lily Allen su sužadėtiniu, aktoriumi Davidu Harbouru vestuves atšokti nusprendė margomis istorijomis apipintoje Las Vegaso vietoje.

Jau nuo gegužės mėnesio sklandė kalbos apie būsimas žinomos poros vestuves, neseniai paviešinę netradicinės ceremonijos nuotraukas socialiniuose tinkluose – tiek Lily Allen, tiek seriale „Stranger Things“ išgarsėjęs Davidas Harbouras nepaliko savo gerbėjų abejingais. Tai – tiesa! Nuo šiol Lily ir Davidas – vyras ir žmona. 

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Putting the ‘is’ in Nuance (@lilyallen) on

Originalumu garsėjantys mylimieji nustebino savo šventei pasirinkdami legendomis apipintą Las Vegaso „Graceland“ koplyčią. Poros vestuves vainikavo Elvio Presley antrininko dainos, o vakarieniavo jaunieji ne prabangiame restorane, bet greito maisto užeigoje. 

Lilly Alen ir Davido Harbouro vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.
Lilly Alen ir Davido Harbouro vestuvės / Socialinių tinklų nuotr.

Pora susitikinėti ėmė 2019-ųjų rugpjūtį. Pastaruosius kelis mėnesius savo gerbėjus Lily ir Davidas džiugino nuotraukomis iš bendro gyvenimo karantine. Pora dalijosi kadrais su Lily vaikais iš pirmosios santuokos su Samu Cooperiu. Buvo akivaizdu – santykiai rimti ir tiek Lily, tiek Davidas negali atsidžiaugti vienas kito kompanija.

Greit įsiplieskusią meilę galiausiai vainikavo smagios tuoktuvės.

Naujausi straipsniai