Serialo „Sostų karai“ žvaigždė Kitas Harringtonas gydosi reabilitacijos klinikoje: nesugebėjo suvaldyti streso

Kitas Harringtonas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-29 19:02
Dar prieš pasibaigiant kultiniam HBO serialui „Sostų karai“ pagrindinė televizijos šou žvaigždė Kitas Harringtonas atsigulė į reabilitacijos kliniką, praneša „Page Six“.
„Kitas nusprendė išnaudoti šią savo darbo grafiko pertrauką ir dabar nori išspręsti asmenines savo problemas“, – sakė aktoriaus produserė. Naujienų portalas „Page Six“ paskelbė, kad aktorius į prabangią reabilitacijos kliniką Konektikute atsigulė dar gerokai prieš eterį pasiekiant paskutiniąjai „Sostų karų“ serijai.


Anot minėto portalo, K. Harringtonas lanko sutrikusio elgesio terapiją, medituoja, daro kitus psichologinius pratimus padedančius jam susitvarkyti su stresu, kurį jis patyrė besibaiginėjant jį išgarsinusiam serialui.

Neseniai interviu „Variety“ Kitas prasitarė, jog terapijos jam prireikė po to, kai sužinojo savo įkūnito personažo Jon Snow likimą seriale. „Aš jaučiausi labai nesaugus. Nenorėjau su niekuo kalbėti“, – pasakojo jis. 

Jon Snow (Kitas Harringtonas) ir Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) / Vida press nuotr.
Jon Snow (Kitas Harringtonas) ir Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) / Vida press nuotr.

K. Harringtonas prisipažino, kad sunkiausias momentas jam buvo tuomet, kai Jon Snow tapo pagrindiniu serialo veikėju. Anot žvaigždės, tuo metu jis jautė didžiulę įtampą.

„Tamsiausias mano gyvenimo periodas buvo tuomet, kai visas serialo siužetas pasisuko apie Jon Snow. Tuomet, kai jis mirė ir prisikėlė. Man nepatiko, kad aplink mano personažą sukasi visa istorija. Tai tik sustiprino mano baimes“ , – kalbėjo Kitas.

Kaip tik tuomet, populiarumo viršūnėje, garsenybė ir kreipėsi į psichologus.

„Aš jaučiausi labai nesaugiai. Nenorėjau su niekuo kalbėti. Aš turėjau jaustis labai dėkingas dėl visko, kas vyksta mano gyvenime. Tačiau visos mano mintys krypo į tai, ar aš apskritai galiu vaidinti. Žinote, tą jausmą, kai būnate vakarėlyje. Jis tampa vis geresnis ir geresnis. Tada pasiekia aukščiausią tašką ir tu žinai, kad geriau nei yra dabar nebus. Tai – viskas“ , – sakė jis.

Naujausi straipsniai