Serialo „Sostų karai“ žvaigždė Kitas Haringtonas vedė savo kolegę

Aktorių Kito Haringtono ir Rose Leslie vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-23 21:02
Seriale „Sostų karai“ jų meilė baigėsi tragiškai – Džono Snou mylimoji Igritė žuvo. Tačiau realybėje šiandien meilė triumfuoja: serialo aktoriai Kitas Haringtonas (31) ir Rose Leslie (31) susituokė.

Šventė surengta Škotijoje, Aberdynšyro srityje esančioje pilyje Ward Hill. Ši pilis – sena Rose Leslie šeimos nuosavybė. Aberdynšyras – aktorės gimtinė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vestuvių detalės nebuvo viešinamos. Žinoma tik, kad įWard Hill pilį pakviesta apie 200 svečių. Kvietimai buvo sukurti „Sostų karų“ stilistika – vokai užklijuoti paštuo ženklais, ant kurių pavaizduotas Kito Haringtono herojus Džonas Snou.

Pora susipažino būtent „Sostų karų“ filmavimo aikštelėje prieš penkerius metus.

Ward Hill pilį galite apžiūrėti čia.

Garsioji serialo pora nustebino ir sužadėtuvėmis. Šiuolaikiniame pasaulyje socialiniai tinklai, rodos, valdo viską. Tiek pasaulinio garso įžymybės, tiek paprasti žmonės savo gyvenimo akimirkas publikuoja internete ir taip leidžia savo draugams, artimiesiems bei gerbėjams greitai ir lengvai sužinoti visas naujienas. tačiau Kitas ir Rose apie sužadėtuves paskelbė „The Times“ laikraščio skiltyje „Artėjančios santuokos“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai