Serialo „Sostų karai“ aktoriai – įspūdingoje premjeroje Niujorke

Gwendoline Christie, Rosie Leslie ir Kitas Haringtonas, Sophie Turner/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-05 10:00
Balandžio 3-ąją Niujorke įvyko išankstinė ilgai laukto, naujausio serialo „Sostų karai“ sezono premjera.

Po net keletą metų trukusių „Sostų karų“ aštuntojo sezono filmavimų serialo kūrėjų komanda žada išskirtinius pojūčius žiūrovams prie televizijos ekranų. 

Trečiadienį įvyko įspūdinga pirmojo serialo epizodo premjera. Ne vienas užsienio portalas su kartėliu rašė, kad tai kone paskutinis kartas, kuomet visas „Sostų karų“ žvaigždes galima išvysti iškilmingai žengiančias raudonu kilimu. 

Niujorke surengtose iškilmėse dalyvavo ne tik senbuviai, buvo galima išvysti ir tuos aktorius, kurių kurti charakteriai „neišgyveno“ iki paskutiniojo sezono.

2011 metais startavęs serialas per trumpą laiką tapo vienu žiūrimiausių televizijos istorijoje. 

Iki balandžio 15 dienos (pasaulinės pirmojo epizodo premjeros) liko visai nedaug. O kol kas žiūrovai spėlioja, kaip toliau klostysis pagrindinių serialo herojų likimai.

Naujo serialo „Sostų karai“ sezono pristatymas Niujorke/Vida Press nuotr.
Naujo serialo „Sostų karai“ sezono pristatymas Niujorke/Vida Press nuotr.

Galima tik numanyti, ką turėjo omeny Emilia Clarke (seriale vaidinanti drakonų motiną), interviu išsitarusi, kad jos personažas padarė kažką tokio, kas ją tiesiog sukrėtė. Ir kad po šio poelgio žiūrovai ilgai nepamirš, kokia gi išties yra jos herojė. „Suprasite, kai pamatysite“, – apibendrino ji.

Emilios užuominos tik kaitina aistras. Ypač turint omeny slaptumo reikalavimus filmavimo aikštelėje – informacijos saugos sumetimais buvo uždrausta net įsinešti mobiliuosius telefonus.

Clarke visą paskutinį sezoną rašė dienoraštį ir prašė filmavimo aikštelėje dirbančių fotografų įamžinti kai kurias akimirkas tarp scenų; galbūt šitos kronikos kada nors bus parodytos serialo gerbėjams.

Naujausi straipsniai