Serialo „Rezidentai“ fotosesijoje – Džiugo Siaurusaičio grimasos ir Ramūno Rudoko šuoliai

Serialo „Rezidentai“ fotosesija / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

TV3 savo naują sezoną šūkiu „Gera kartu!“ pradeda jau rugsėjo 1 dieną. Eteryje pasirodys premjera: komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ su visu šalies aktorių žvaigždynu.

Pagrindinius vaidmenis seriale kuriantys aktoriai Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Andrius Bialobžeskis ir A. Vilutytė žada iki ašarų juokingas situacijas. Tokių netrūko ir nuotaikingoje serialo fotosesijoje, kurioje įsiamžino aktoriai.

„Rezidentų“ fotosesija vyko modernioje klinikoje, kurioje vyksta ir serialo filmavimai. Aktoriai vilkėjo jau įprastais jiems tapusius rūbus – gydytojų chalatus. Jų rankose švirkštus keitė įvairūs medicininiai instrumentai.

Serialo „Rezidentai“ fotosesijos užkulisiai (5 nuotr.)
TV3 nuotr.
+2

„Tai bus puikaus humoro, nuotaikingas, komiškas serialas. Stengiausi tai atspindėti, darydamas aktorių nuotraukas“, – pasakoja medikais tapusius aktorius įamžinęs fotografas Darius Gražys.

Nuotaikingos, natūralios, improvizuotos ir jokiu būdu ne statiškos kompozicijos buvo pagrindinė fotografo užduotis. Kai objektyve tokie išraiškingi profesionalai, kaip R. Rudokas ar Dž. Siaurusaitis, užduotis – nesudėtinga.

Džiugas Siaurusaitis ir Aldona Vilutytė serialo „Rezidentai“ fotosesijoje / TV3 nuotr.

Nors fotosesijai komanda turėjo keletą valandų, jau pirmieji kadrai buvo puikūs. Fotosesijos rezultatai, kaip ir serialas, garantuos gerų emocijų pliūpsnį.

TV3 premjera „Rezidentai“ žiūrovus nukels į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai čia atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – rezidentai į kurioziškas situacijas įtrauks visus.

Pirmo lietuviško komiško medicinos serialo likimą nulems žiūrovai. Nuo rugsėjo 1 dienos bus parodytos pirmos septynios „Rezidentų“ serijos. Žiūrovai savo nuomonę ir vertinimus galės išreikšti videožinių portale „Žinios.lt“. Jeigu žiūrovų vertinimai bus palankūs, kūrybinė komanda vėl kibs į darbus ir toliau filmuos serialą.

  „Rezidentai“ – nuo rugsėjo 1 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!

Skaitykite daugiau