Serialo „Projektas „Mėlynoji knyga“ antro sezono premjera – tik per „Epic Drama“ kanalą

Serialo „Projektas „Mėlynoji knyga“ akimirka
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-03-12 08:40
„Oskarą“ ir „Auksinį gaublį“ pelniusio Roberto Zemeckio („Forestas Gampas“, „Atgal į ateitį“, „Kontaktas“) prodiusuotas populiarusis „Epic Drama“ kanalo serialas „Projektas „Mėlynoji knyga“ sugrįžta antram sezonui. Jį bus galima pamatyti ketvirtadieniais, 22:00 nuo kovo 19 d.

Pastaruoju metu NSO ir susiję reiškiniai sulaukė pasaulinio dėmesio ir žmonių susidomėjimo, tad sugrįžęs antrasis serialo sezonas apžvelgs pirmąsias, dramatiškas NSO konspiracijas, sutelkdamas dėmesį į tikrus atvejus, sužadinusius amerikiečių vaizduotę šia tema. Kiekviena serija paremta tikrais, slaptais 1952–1969 m. Jungtinių Valstijų oro pajėgų neatpažintų skraidančių objektų (NSO) ir kitų panašių reiškinių tyrimais. Pagal šių bylų medžiagą kurtos serijos apjungs NSO teorijas su tikrais istoriniais įvykiais. Sezone bus išnagrinėtos žymiosios Rosvelo ir 51-osios teritorijos („Area 51“) bylos, retrospektyviai apžvelgiant turtingą NSO reiškinių  istoriją.

Seriale vaidins tokios žvaigždės kaip Aidenas Gillenas („Sostų karai“, „Birmingemo gauja“), Michaelas Malarkey („Vampyro dienoraščiai“) atliks daktaro Dž. Aleno Haineko ir kapitono Maiklo Kvino vaidmenis. Nealas McDonoughas („Jeloustounas“, „Modifikuota anglis“) atliks generolo Džeimso Hardingo vaidmenį, Michaelas Harney („Oranžinė – tai nauja juoda“), - generolo Hju Valentino vaidmenį, Laura Mennell („Stebėtojų lyga“, „Žmogus pilyje“) vaidins Mimi Hainek ir Ksenia Solo („Juodoji gulbė“, „Ištroškusi kraujo“) atliks Siuzės Miler vaidmenį.

Serialo „Projektas „Mėlynoji knyga“ akimirka
Serialo „Projektas „Mėlynoji knyga“ akimirka

„Projektą „Mėlynoji knyga“ įkvėpė asmeninė daktaro Dž. Aleno Haineko (A. Gillenas) patirtis – JAV oro pajėgos pasamdė genialųjį koledžo dėstytoją vadovauti šiai slaptai operacijai („Projektui „Mėlynoji knyga“). Jis ištyrė tūkstančius atvejų, iš kurių daugiau nei 700 lieka iki šiol neatskleisti. Daktaras Hainekas ir kapitonas Maiklas Kvinas leisis į pavojingą kelionę tiesos link – jie giliau panagrinės globalių sąmokslo teorijų temą, aptars, kokią įtaką NSO turėjo Amerikos karybos praktikos ir technologijų raidai ir pasiduos šeštojo dešimtmečio nostalgijai.

10-ies dalių sezonas prasidės nuo specialių dviejų serijų, kuriose bus nagrinėjama gerai žinoma Rosvelo (Naujoji Meksika) NSO byla. Čia dėmesio centre – ūkininkas, teigęs radęs paslaptingas manomai NSO nuolaužas.  Intriga bus kurstoma ir trečiojoje serijoje, kurioje bus gliaudomas žymiosios 51-osios teritorijos („Area 51“) atvejis – ši vyriausybei priklausanti karinė bazė Nevadoje jau seniai laikoma paranormalių įvykių ir NSO veiklos magnetu.

Kitose serijose Hainekas ir Kvinas giliau pasiners į praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio paslaptis ir sąmokslus, įskaitant pasakojimus apie kraupiąją Skinvalkerio rančą (512 akrų teritoriją, garsėjančią ne vienu paranormaliu ir su NSO susijusiu įvykiu), Kelio-Hopkinsvilio atvejį (žemdirbių šeima iš Kentukio tvirtino, kad juos aplankė ateiviai) ir liūdnai pagarsėjusius CŽA minčių valdymo eksperimentus. O dar vienoje serijoje  Hainekas konsultuos filmo „Artimi trečiojo laipsnio kontaktai“ kūrėjus. 

„Projekto „Mėlynoji knyga“ antrojo sezono premjera – tik per „Epic Drama“ kanalą ketvirtadienį, kovo 19 d. 22:00.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.
Temos:
Aktualu serialas

Naujausi straipsniai