Serialo „Pasmerkti IV“ aktorius J. Baliukevičius mylimąją stebina kulinariniais gebėjimais

Josifas Baliukevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 13:30
Šią savaitę po ketverių metų pertraukos į televizijos ekranus grįžo serialo „Pasmerkti“ tęsinys „Pasmerkti IV“. Nors apie nusikalstamo pasaulio užkulisius pasakojančio serialo personažus žiūrovai dažniausiai pripratę matyti itin rimtus, jau rytoj, šeštadienį, aktoriai Josifas Baliukevičius ir Justinas Barkus bus visai kitokie.

Kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ aktoriai atskleis pikantiškas detales iš savo gyvenimo. Aktorius Josifas Baliukevičius seriale „Pasmerkti“ atlieka kontrabandininko Kuperio vaidmenį, o jo kuriamas personažas virtuvėje atsiduria išties retai. Pats aktorius atviraus, kad realiame gyvenime yra kiek kitaip – jis maistą gamina su malonumu.

J. Baliukevičius laidoje pirmą kartą pasakos apie santykius su mylimąja, kurie – itin šilti. Pora dažnai kartu mėgaujasi ir aktoriaus pagamintu maistu, tačiau gamindamas jis turi nemažai pasistengti ir improvizuoti. „Aš manau, kad geriausiai man sekasi gaminti mėsą, o mano mylimoji yra vegetarė. Tenka ieškoti receptų, dabar jau pradedu mokytis gaminti žuvį.“

Sužavėti moteris aktoriui, panašu, sekasi ne tik realiame gyvenime, bet ir ekrane. J. Baliukevičius tikins, kad vaidinti romantiškas scenas – visai nesudėtinga. „Man tai niekada nebuvo per daug sunku, nes man patinka moterys.“

Laidos rengėjų nuotr.
Laidos rengėjų nuotr.
Laidos rengėjų nuotr.
Laidos rengėjų nuotr.

Aktoriaus konkurentu laidos kulinarinėje kovoje šį kartą taps jo kolega ekrane, ilgametis bičiulis Justinas Barkus, kuris kultiniame seriale vaidiną apsaugininką Dariūnę. Tiesa, žinomas vyras žiūrovams atskleis, kad ir jo paties gyvenime netrūksta veiksmo, jis – karatė meistras. „Personažas labai rimtas, griežtas, o realiame gyvenime aš linksmesnių plaučių žmogus“, – laidos žiūrovams šypsodamasis pasakos J. Barkus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai