Serialo „Pamiršk mane“ aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė pagimdė sūnų

Toma Razmislavičiūtė-Juodė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-17 15:53
Serialo „Pamiršk mane“ aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė pagimdė sūnų, praneša Žmonės.lt. Pirmagimiui ji kartu su vyru Laurynu Juodžiu išrinko Adomo vardą.

„Mes sveiki ir laimingi. Dievas dar kartą įrodė savo šventą buvimą – leido mūsų troškimams išsipildyt. Atleiskit, kad nespėju visiems padėkoti asmeniškai, bet viską gavome, išgirdome, perskaitėme ir pasiėmėm su savimi. Adomas jaučiasi kietas, turėdamas šitiek Jo laukusių. Ačiū. Lenkiu galvą prieš Didį Režisierių, dėkinga už svarbiausią mano gyvenimo Vaidmenį. Džiaugsmo ašaros kutena...“ – džiaugėsi aktorė.

Sūnų ji pagimdė vasario 14-ąją, Valentino dieną. Žmonės.lt aktorė sakė, kad tai vyras šią datą išpranašavo: vis sakė, kad sūnus pasaulį išvys meilės dieną. 

Mažasis Adomas gimė 52 cm ūgio ir kiek sunkesnis nei 3000 g. Pati T.Razmislavičiūtė-Juodė sakė, kad kartu su mažyliu ji jau grįžo namo, paklausta apie užplūdusius jausmus tikino jaučianti beribę laimę. 

„Dar sunku suvokti, kad esu motina. Bet žmogus yra Dievo stebuklas... Žiūriu į jį per dienas ir galvoju, kaip viskas nuostabu. Suvokimas, kad visi taip atsiradome, kaip šis mažas žmogus, mane privertė iš naujo permąstyti gyvenimo stebuklą“, – kalbėjo aktorė. 

Kad T.Razmislavičiūtė-Juodė laukė šeimos pagausėjimo Žmonės.lt pranešė dar rudenį. Tada aktorė jau ne tik žinojo, kad laukia sūnaus, bet ir atviravo apie jo vardo rinkimą. „Tiesą sakant, vardą sūnui išrinko vyras. Leidau jam pasireikšti, kad jau laukiame sūnaus...“ – kalbėjo ji. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai