Serialo „Pamiršk mane“ aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė laukiasi pirmagimio

Toma Razmislavičiūtė-Juodė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-13 16:31
Serialo „Pamiršk mane“ aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė laukiasi pirmagimio: kartu su vyru Laurynu Juodžiu sūnaus susilaukti turėtų jau žiemos pabaigoje, praneša Žmonės.lt.

Šeimos pagausėjimo Juodžių šeimyna laukia nekantriai. „Didžioji mūsų šeimos šventė turėtų įvykti jau vasarį“, – Žmonės.lt atskleidė Toma Razmislavičiūtė-Juodė. 

Ji neslepia, kad pora laukia sūnaus, o ir jam išrinktą vardą atskleidžia: „Tiesą sakant, vardą sūnui išrinko vyras. Leidau jam pasireikšti, kad jau laukiame sūnaus... Kadangi laukiame pirmagimio, pirmojo mūsų dviejų kūrinio, simboliškai jį pavadinsime Adomu.“

Šeima jau ruošiasi pasitikti mažylį: perka kūdikiui reikalingus daiktus, laukia didžiųjų gyvenimo pokyčių. 

Gimdymo aktorė tikina nė kiek nebijanti: „Kaip tik labai laukiu. Manau, tai bus labai smagus laikas. Abu su vyru galvojame, kad tai bus viena didžiausių švenčių mūsų gyvenime.“

O paklausta apie savijautą nėštumo metu Toma Razmislavičiūtė-Juodė pasakoja apie pokyčius. „Nėštumas – labai keistas dalykas, nes jo metu turi pripažinti, kad tavo kūnas priklauso ne tau, o kažkam kitam. Tas keistas jausmas mane visąlaik ir persekioja: nepažįstu savo kūno – norų, savijautos... Viskas priklauso ne nuo manęs. Tačiau šis laikas – labai smagus. Pilvukas vis didėja... O dabar, kai vaikelis jau juda, išvis fantastika – žinai, kad ten, viduje, kažkas yra, gali bendrauti. Man smagu“, – šypsosi. 

Valentino Pečinino nuotr.
Valentino Pečinino nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai