Serialo „Jos vardas – Nikita“ žvaigždė Peta Wilson po 15 metų: kur ji dabar?

Serialo „Jos vardas – Nikita“ žvaigždė Peta Wilson anksčiau ir dabar / „Vida Press“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-29 14:12
Serialą apie bebaimę antiteroristinės organizacijos kovotoją „Jos vardas – Nikita“ („La Femme Nikita“) ir jo žvaigždę efektingą šviesiaplaukę kimiu balsu Petą Wilson (45 m.) tikriausiai prisimena ne vienas. Tačiau kur ji yra ir kaip atrodo dabar, praėjus penkiolikai metų nuo tada, kai baigėsi ją išgarsinęs serialas?

TAIP PAT SKAITYKITE: Legendinės telenovelės „Ir turtuoliai verkia“ žvaigždė Veronica Castro: kaip ji atrodo dabar?

Australijoje gimusi Peta Wilson karjerą pradėjo kaip modelis, tačiau 1991-aisiais persikėlė gyventi į Los Andželą ir ėmė mokytis vaidybos.

Aktorės kelio pradžia nebuvo lengva – Peta vaidybos mokėsi penkerius metus ir per tą laiką gavo tik keletą nedidelių vaidmenų nepriklausomuose filmuose. 1996-aisiais ji ketino tęsti aktorinio meistriškumo mokslus Niujorke, tačiau prieš tai nusprendė išbandyti jėgas dar vienoje atrankoje. Peta Wilson, kuriai tuo metu buvo 26-eri, nurungė per 200 kandidačių ir jai buvo pasiūlytas pagrindinis vaidmuo kanadiečių seriale „Jos vardas – Nikita“, kuris sukurtas pagal prancūzų veiksmo filmą „Nikita“ (1990 m.).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Gavusi Nikitos vaidmenį Peta Wilson ištraukė laimingą bilietą ir tapo žvaigžde. Serialas buvo labai populiarus – jis rodytas penkis sezonus nuo 1997 iki 2001 metų. Už darbą šiame seriale ji du kartus buvo nominuota „Gemini“ apdovanojimui (kanadietiškas „Emmy“ atitikmuo) kaip geriausia pagrindinė draminio serialo aktorė.

Serialo rodymo laikotarpiu Peta Wilson buvo dažna viešnia didžiausiuose Holivudo vakarėliuose, kuriuose susibičiuliavo su Angelina Jolie, Jacku Nicholsonu, Micku Jaggeriu (su juo Peta susipažino anksčiau, dar nebūdama garsi, ir bendrauja iki šiol), Milla Jovovich, Wesley Snipesu ir kt. 2001-aisiais ji dalyvavo viename Rusijos kino festivalyje Maskvoje, kur susitiko su prezidentu Vladimiru Putinu – šis jai prisipažino esantis jos gerbėjas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pasibaigus ją išgarsinusiam serialui, Peta Wilson ir toliau vaidino, tačiau daugiau nebesukūrė tokių ryškių vaidmenų – jos populiarumas pamažu ėmė blėsti. Pastarasis jos vaidmuo, sukurtas po trejų metų pertraukos, yra 2015-ųjų nedidelio biudžeto kriminaliniame veiksmo trileryje „Dutch Kills“.

Neįsitvirtinusi Holivudo olimpe, Peta Wilson ėmėsi kitos veiklos – 2012 metais ji įkūrė apatinių drabužių prekės ženklą „Wylie Wilson“ ir atidarė parduotuvę Los Andžele, kuri sėkmingai veikia iki šiol. Būtent šiam savo verslui bei naujų kolekcijų kūrimui dizainere tapusi aktorė dabar ir skiria daugiausia savo dėmesio.

Na o kalbant apie asmeninį gyvenimą, Petta Wilson jau kurį laiką puoselėja romantiškus jausmus Johnnui Grosso, tačiau svarbiausias vyras jos gyvenime – 14-metis sūnus Marlowe. Jo tėvas – buvęs aktorės mylimasis, kino režisierius ir scenaristas Damianas Harrisas (58 m.). Jis – garsaus airių aktoriaus Richardo Harriso, nominuoto dviem „Oskarams“, sūnus. Peta Wilson ir Damianas Harrisas kartu buvo nuo 1997-ųjų iki 2002-ųjų – jie išsiskyrė netrukus po sūnaus gimimo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai