Serialo „Įstatymas ir tvarka“ žvaigždė Kelli Giddish slapta ištekėjo ir laukiasi

Kelli Giddish / „Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-28 09:57
Serialo „Įstatymas ir tvarka: specialusis skyrius“ („Law and Order: Special Victims Unit“) žvaigždė Kelli Giddish praėjusį mėnesį slapta ištekėjo už savo vaikino, su kuriuo laukiasi pirmagimio.

Kelli Giddish ir Lawrence'as Faulbornas susituokė per privačią ceremoniją paplūdimio name Niu Smirna Biče Floridoje birželio 20-ąją, skelbia tinklalapis „Paradise Beach Weddings“.

Vestuvių nuotraukose Kelli Giddish, kuriai yra 35 metai, matoma vilkinti laisvai krentančią baltą suknelę, o jos galvą puošia baltų ir geltonų gėlių vainikas.

Daugiau romantiškų Kelli Giddish vestuvių paplūdimyje nuotraukų galite pamatyti ČIA.

Apie šias vestuves buvo pranešta tą pačią dieną, kai Kelli Giddish kolega iš serialo „Įstatymas ir tvarka: specialusis skyrius“ Ice-T atskleidė, kad su žmona Coco Austin turės kūdikį.

Tuo tarpu serialo vykdantysis prodiuseris Warrenas Leightas socialiniame tinkle „Twitter“ patvirtino jau kurį laiką sklandžiusias kalbas, kad Kelli Giddish laukiasi, papokštavęs apie nėštumų bumą filmavimo aikštelėje.

Savo žinutėje pirmadienį jis rašė: „Ice-T ir Coco Austin turės kūdikį. Kelli Giddish ir Lawrence'as Faulbornas turės kūdikį. #SVU – vaisingiausias serialas Žemėje. Sveikinimai visiems!!“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos:
slapta Aktualu

Naujausi straipsniai