Serialo „Gossip girl“ žvaigždė Pennas Badgley tapo tėvu

Pennas Badgley ir Domino Kirke/ Asmeninio albumo ir Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-25 10:27
Populiarių serialų „Gossip girl“ („Liežuvautoja“- liet.) ir ir „You“ („Tu“, – liet.) žvaigždė Pennas Badgley tapo tėvu – aktoriaus žmona, muzikantė Domino Kirke pagimdė sūnų.

Džiugią naujeną ape sūnaus gimimą muzikantė pranešė socialiniuose tinkluose. Žinią, kad taps tėvais pora paskelbė dar šių metų vasarį.

D.Kirke tuomet instagrame pasidalijo ne tik džiaugsmu, bet ir skaudžiais išgyvenimais.

„Ir vėl kelyje...Neštumas po netekties yra visai kitoks dalykas. Patyrusi du persileidimus iš eilės mes jau buvome nuleidę rankas ir nusprendėme nebebandyti. Nustojau pasitikėti savo kūnu ir pradėjau priimti faktą, kad man nelemta“, – anksčiau rašė ji.

Domino pasidalijo ir išgyvenimais patirtais pradėjus dirbti su nėščiomis ar persileidimus patyrusiomis moterimis. Ji mokėsi būti dula (moterimi prižiūrinčia nėščiąsias, – red.).

Pennas Badgley ir Domino Kirke / Socialinių tinklų nuotr.
Pennas Badgley ir Domino Kirke / Socialinių tinklų nuotr.

„Aš mačiau ir girdėjau visko. Reikia labai daug meilės, kad galėtum atsigauti po netekties. Tai patyriau ir pati. Kai aš buvau 25-erių nežinojau nieko. Neturėjau bendruomenės. Dabar, praėjus dešimtmečiui vertinu susikūrusią bendruomenę ir žinių bagažą, kurį pavyko susikrauti. Tu jau mus mokai, kaip reikia mėgautis kiekviena dieną, mažyli. Ačiū tau už tai“, – rašė moteris.

Domino ir Pennas susituokė 2017-aisiais. D.Kirke, kartu su muzikantu Morganu O'Kane augina sūnų Cassiusą Riley.

Temos:
Aktualu Vaikai

Naujausi straipsniai