Serialo „Gossip girl“ žvaigždė Pennas Badgley netrukus taps tėčiu

Pennas Badgley/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-10 18:35
Serialų „Gossip girl“ („Liežuvautoja“, – liet.) ir „You“ („Tu“, – liet.) žvaigždė Pennas Badgley netrukus taps tėčiu – jo žmona, muzikantė Domino Kirke laukiasi jųdviejų pirmagimio.

Naujieną D. Kirke pirmadienio rytą pranešė socialiniame tinkle. Muzikantė instagrame pasidalijo ne tik džiaugmu, bet ir skaudžiais išgyvenimais.

„Ir vėl kelyje...Neštumas po netekties yra visai kitoks dalykas. Patyrusi du persileidimus iš eilės mes jau buvome nuleidę rankas ir nusprendėme nebebandyti. Nustojau pasitikėti savo kūnu ir pradėjau priimti faktą, kad man nelemta“, – rašė būsima mama.

Domino pasidalijo ir išgyvenimais patirtais pradėjus dirbti su nėščiomis ar persileidimus patyrusiomis moterimis. Ji mokėsi būti dula (moterimi prižiūrinčia nėščiąsias, – red.).

Pennas Badgley ir Domino Kirke / Socialinių tinklų nuotr.
Pennas Badgley ir Domino Kirke / Socialinių tinklų nuotr.

„Aš mačiau ir girdėjau visko. Reikia labai daug meilės, kad galėtum atsigauti po netekties. Tai patyriau ir pati. Kai aš buvau 25-erių nežinojau nieko. Neturėjau bendruomenės. Dabar, praėjus dešimtmečiui vertinu susikūrusią bendruomenę ir žinių bagažą, kurį pavyko susikrauti. Tu jau mus mokai, kaip reikia mėgautis kiekviena dieną, mažyli. Ačiū tau už tai“, – rašė ji.

Domino ir Pennas susituokė 2017-aisiais. Ji, kartu su muzikantu Morganu O'Kane augina sūnų Cassiusą Riley.

 

Naujausi straipsniai