Serialo „Dosono įlanka“ žvaigždė Jamesas Van Der Beekas su žmona laukiasi 6-osios atžalos

Jamesas Van Der Beekas su žmona Kimberly / „Old School New Rules“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-08 17:59
Serialo „Dosono įlanka“ žvaigždė Jamesas Van Der Beekas su žmona Kimberly laukiasi 6-osios atžalos. Džiugią naujieną aktorius pranešė socialiniame tinkle.

„Esu nepaprastai laimingas galėdamas pranešti, kad dar vienas mažasis džiaugsmo “gniutulas„ pasirinko mūsų šeimą. Pirmą ultragarsą mes darėmės filmuojant „Dancing with the stars“ komandai“, – pasakojo akorius.

Socialiniame tinkle Jamesas atvirai prakalbo ir apie tris persileidimus, kuriuos jis su žmona neseniai išgyveno. „Žmonės retai apie tai kalba, laiko paslaptyje. Tačiau tai nėra gėdinga. Nėra gėdinga ir duoti sau laiko dėl to pagedėti. Norėtume išjudinti šią stigmą“, – rašė žinomas vyras.

Jamesas su verslo konsultante Kimberly susipažino 2009-aisiais, netrukus po skyrybų su pirmąja žmona aktore Heather McComb. Apie tai, kad su Kimberly ruošiasi tapti tėvais, Jamesas pranešė praėjus savaitei po to, kai teismas jį oficialiai išskyrė su pirmąja žmona. Pora susituokė Izraelyje 2010-ųjų rugpjūtį, vieną mėnesį prieš gimstant jųdviejų pirmagimei.

Pora augina penkis vaikus: pernai birželį gimusią dukrą Gwendolyn. Pora taip pat augina trejų Emilią, penkerių Annabel Leah, septynerių Joshua ir aštuonerių su puse Olivią.

Naujausi straipsniai