Serialo „Bręstantis blogis“ žvaigždė savo kūdikio apdaru prajuokino pasaulį

Aaronas Paulas su dukra Anabelle / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-20 18:07
Vieno garsiausių visų laikų serialų „Bręstantis blogis“ aktorius Aaronas Paulas per San Diege prasidėjusį festivalį „Comic-Con“ visus prajuokino savo mažylę dukrą aprengęs neeiliniu kostiumu.

Per „Comic-Con“ festivalį kiekvienais metais suorganizuojamos įvairios spaudos konferencijos, didžiausi serialų ir komiksų gerbėjai susitinka su dievinamomis žvaigždėmis.

Dažniausiai per „Comic-Con“ žiūrovams parodomi naujausi kino „perlai“.

Šiais metais konferencijoje dalyvavo ir labai populiaraus serialo „Bręstantis blogis“ aktoriai. Vienas jų, Aaronas Paulas, į konferenciją atvyko su metukų neturinčia dukra Story Annabelle Paul. Kūdikėlį jis aprengė metamfetamino gamintojo kostiumu, kuris jau tapo visų gerbėjų trokštamiausiu persirengėlių vakarėliuose.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Serialas pasakoja apie chemijos mokytoją Valterį Valtą-Heisenbergą, kuris, sužinojęs, jog serga vėžiu, su buvusiu savo mokiniu Džesiu Pinkmanu (aktoriumi Aaronu Paulu) pradeda gaminti narkotikus ir susikrauna krūvas nelegalių pinigų. „Bręstantis blogis“ – vienas populiariausių visų laikų serialų.

Atvykęs į konferenciją Aaronas sulaukė didžiulio dėmesio. Vyras pademonstravo neeilinį humoro jausmą. Juk ne kiekvienas drįstų mažylę „papuošti“ štai tokiu apdaru.

„Comic-Con“ festivalis San Diege organizuojamas nuo 1970-ųjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai