Serialo „Bręstantis blogis“ gerbėjas už beveik 10 tūkst. JAV dolerių nusipirko pagrindinio aktoriaus apatinius

Serialas „Bręstantis blogis“ („Breaking Bad“) / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-13 17:00
2008-aisiais AMC eteryje pasirodęs serialas „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) susilaukė įvairių vertinimų – nuo kritikos iki liaupsių. Tačiau niekas nesitikėjo, kad serialas sulauks savo penktojo sezono. O štai 2013-aisias dalinant „Emmy“ statulėles Bryanas Cransonas buvo net nominuotas geriausio aktoriaus kategorijoje. Tad nieko nenuostabaus, kad serialo gerbėjai dėl jo arba jo personažo Walterio White‘o – kraustosi iš proto. Vienas jų net ryžosi pakloti ne menką pinigų sumelę už aktoriaus vienoje scenoje dėvėtus apatinius.

Anot portalo Variety.com, vyriški apatiniai, kuriuos pilotinėje serijoje vilkėjo B.Cransono personažas, buvo parduoti už 9,9 tūkst. JAV dolerių. „ScreenBid“ aukcionas, kuriame buvo pardavinėjami įvairiausi AMC televizijos seriale naudoti drabužiai ir padargai vyko šių metų rugsėjo 29-ąją. 

Galutinės aukcione pardavinėtų serialo rekvizitų kainos viešai paskelbtos tik šį trečiadienį. Paaiškėjo, kad serialo kūrėjai iš viso pardavė daiktų už 1 mln. JAV dolerių.

Kol kas W.White‘o apatiniai yra eksponuojami „Moving Image“ muziejuje, Niujorke esančiame Kvinso rajone. Trumpikės jas įsigijusiam gerbėjui bus išsiųstos „Bręstančio blogio“ ekspozicijos pabaigoje, spalio 27-ąją.

Spustelėje čia, galite pamatyti trumpikes, kurias dėvėjo  serialo „Bręstantis blogis“ pagrindinis veikėjas W.White'as ir kurios prisiekusiam gerbėjui atsiėjo beveik 10 tūkst. JAV dolerių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai