Serialo „Big Little Lies“ aktorės – apie kitokią meilę

Laura Dern, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Zoë Kravitz, Shailene Woodley/ INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-14 13:09
Televizijos serialo „Big Little Lies“ („Nekaltas melas“) aktorės Laura Dern, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoe Kravitz ir Shailene Woodley prieš Valentino dieną jautriai pasveikino viena kitą.

Užsienyje moterys dažnai mini ne tik Valentino, bet ir Galentino dieną (Galentine Day). Vasario 13-oji – skirta platoniškai, moteriškai draugystei. 

Šia proga žinoma aktorė ir viena iš serialo „Big Little Lies“ prodiuserių Reese Witherspoon pasinaudojo sveikindama garsias savo bičiules, su kuriomis nusifilmavo jau antrajame sezone.

„Tikroji meilė – tai meilė, kurią jaučiate savo seserims, draugėms, tam nepalaužiamam ratui tvirtų, savimi pasitikinčių moterų... Toms, kurios visuomet tau pasakys, jei tarp dantų bus likęs trupinėlis maisto. Su Galentino diena, mielosios!“ – socialiniame „Instagram“ tinkle rašė Reese.

Gyvenime Reese vadovavosi savo mamos mėgstama fraze: jei nori, kad darbas būtų padarytas gerai, turi jo imtis pati. Taigi aktorė nesiskundė, kad kine trūksta įdomių moterų vaidmenų, o pati pasirūpino, kad būtų kur vaidinti. Būtent todėl ji ir tapo populiaraus serialo prodiusere.

Reese nuomone, moterų sukurti filmai nebūtinai turi būti komerciškai sėkmingi: joms reikia ir galimybių laimėti, ir suklysti – o pastarųjų nė kiek ne mažiau. 

„Aš gėriuosi matydama tiek daug įkvepiančių ir viena kitą pasiryžusių drąsinti moterų. Tai primena, kokia laiminga esu apsupta tokių talentingų damų.“ – pasekusi paskui savo bičiulę R. Witherspoon sakė ir Nicole Kidman. Garsi moteris niekada neslėpė, jog su „Big Little Lies“ komanda tapo puikiomis draugėmis.

Tuo tarpu už geriausią antraplanį vaidmenį šiame seriale „Auksiniu gaubliu“ įvertinta Laura Dern taip pat prisijungė prie Galentino dienos linksmybių. Aktorė pasidalijo nuotrauka, kuri jau apskriejo žiniasklaidą simbolizuodama „Big Little Lies“ naują sezoną, kurio pirmąsias serijas žiūrovai išvys jau birželį. 

Naujausi straipsniai