Seriale nusikaltėlį vaidinęs Deividas Norvilas: „Grįžęs po filmavimo save graužiau“

Deividas Norvilas-Deivis / „Rimti reikalai“ stop kadras
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkas ir dainų autorius Deividas Norvilas kaip niekada nenustygsta vietoje. Po truputį į darbingas vėžes grįžtantis Deivis, teigia, kad, nepaisant pertraukų darbuose, jis vis tiek su šeima planuoja atostogas. Ir turi net keletą idėjų.

„Planų su šeima turime nemažai, tik viskas ant klaustuko, kadangi nenorime, kad tos atostogos prasitęstų priverstinai. Planuojame ir į Paryžių nuvykti, ir į Turkiją – ko mes tik neplanuojame. Tačiau vienareikšmiškai man pati geriausia kelionė su vaikais yra į Turkiją. O į Paryžių noriu vykti tik todėl, kad parodyčiau vaikams Disneilendą“, – atostogų planais dalijasi Deivis.

Nors daugelis įpratę D.Norvilą matyti teatre arba dainuojantį, šį kartą po trumpos pertraukos jis grįžta į televizijos ekranus. LNK seriale „Rimti reikalai“ dainininkas atliko nusikaltėlio Redžio vaidmenį, kuris kartu su vienu pagrindinių serialo aktoriumi Valentinu Kirejevu turėjo įsijausti į mafijos ir narkotikų pasaulį.

Deividas Norvilas-Deivis / „Rimti reikalai“ stop kadras

„Man labai patiko, visiems dabar labai patinka vaidinti blogiečius, aš jo blogiečiu nevadinčiau, nes tokie personažai yra labiau charakteringesni. Ir, mano manymu, jie yra kur kas įdomesni nei tie teigiami herojai. Todėl buvo tikrai labai įdomu“, – apie vaidmenį kalbėjo Deivis.

Kaip teigia Deivis, vaidinti prieš kamerą yra gerokai sunkiau nei tiesiog stovėti scenoje prieš žiūrovus. Ir nors jam atrodo, kad vaidindamas galėjo padaryti ir geriau.

Deividas Norvilas-Deivis / „Rimti reikalai“ stop kadras

„Nors aš vaidinu ir teatre, pastoviai dainuoju, vaidinu, čia tai papuoliau. Supratau, kad reikia gerokai įsivažiuoti. Tai yra visiškai kitoks dalykas nei teatras. Po filmavimo grįžęs graužiau save, kad gal ne taip turėjau daryti, gal kitaip, bet taip ir yra todėl, kad reikia įsivažiuoti, nes ta kamera, tie rakursai... Teatre reikia visko rodyti daug, viską reikia sakyti garsiai. O filmuojantis seriale tą paprastumą turbūt ir yra sunkiausia išlaužti. Reikės sukąsti dantis ir žiūrėti, kaip man ten pavyko. Aš ir šiaip nemėgstu į save žiūrėti“, – sakė Deivis.

Deivio Norvilo vaidmuo LNK seriale „Rimti reikalai“ – antradienio vakarą, 21 val., per LNK.

Deividas Norvilas-Deivis / „Rimti reikalai“ stop kadras
Skaitykite daugiau