Serialas „Panelė Skarlet ir Hercogas“ – susipažinkite su XIX a. Londono pirmąja detektyve moterimi

Kadrai iš serialo „Panelė Skarlet ir Hercogas“
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

„Epic Drama“ – geriausių pasaulio istorinių dramų kanalas pristato naują, išskirtinį, įtempto siužeto kriminalinį serialą „Panelė Skarlet ir Hercogas“. Premjera – nuo rugsėjo 15-osios.

Kvapą gniaužiantis, užburiantis 6 dalių serialas pasakoja apie ugningus Elizos Skarlet ir hercogo santykius. Kiekvienoje serijoje išnarpliojamas vis naujas mįslingas nusikaltimas, įvykdytas niūriausiuose 1880-ųjų Londono užkampiuose.

Eliza yra išsilavinusi, bebaimė jauna moteris, kurią vaidina Kate Phillips („Vilko dvaras“, „Birmingemo gauja“, „Karūna“, „Dauntono abatija“ (filmas). Ji vaidina kartu su Stuartu Martinu („Babilonas“, „Džeimstaunas“, „Medičiai. Florencijos valdovai“) kuris atlieka patyrusio ir kiek sukto hercogo vaidmenį.

Kadras iš serialo „Panelė Skarlet ir Hercogas“

Smalsuolė panelė Skarlet visad labiau troško vadovauti savo velionio tėvo detektyvų agentūrai, nei elgtis kaip dera tikrai damai. Tačiau niekas neparuošė jos pavojams, kurie tyko jos, kaip detektyvų pasaulyje besisukančios moters.

Mirus Elizos tėvui, ji lieka be pinigų laikais, kai santuoka yra vienintelis finansinio saugumo garantas. Tačiau atkaklioji Eliza po savo skrybėlaite slepia kozirį – savo tėvo verslą – detektyvų agentūrą. Tiesa, veiksmas vyksta Viktorijos laikų Londone ir norint suklestėti šiame vyrų valdomame pasaulyje reikia vyriškos lyties partnerio.

Kadras iš serialo „Panelė Skarlet ir Hercogas“

Elizos nusižiūrėtas kandidatas šiam darbui yra hercogas – Skotland Jardo detektyvas inspektorius, kurį vaikystėje paglobodavo jos tėvas. Jis nevengia palošti, išlenkti taurelę ir labai myli moteris, tačiau nepaisant to jam labai patinka Eliza, kuriai jaučia ir broliškus jausmus, ir kartu nepaprastą trauką.

„Panelė Skarlet ir Hercogas“ – premjera tik per „Epic Drama“ Centrinėje ir Rytų Europoje nuo rugsėjo 15-osios, antradieniais, 22 val.

Kadras iš serialo „Panelė Skarlet ir Hercogas“
Skaitykite daugiau