Serena Williams – čempionė: pirmą kartą po dukters gimimo iškovojo aukščiausią vietą turnyre

Serena Williams – pirmoje vietoje/„Scanpix“nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-01-12 19:54
AA

Po 3 metų pertraukos Serena Williams laimėjo „ASB Classic“ turnyrą Oklande, Naujoje Zelandijoje, sekmadienį rezultatu 6-3, 6-4 įveikdama savo oponentę Jessicą Pegulą. Laimėtą piniginį prizą tenisininkė skirs kovai su Australijos gaisrais.

Žiūrovai audringais aplodismentais sveikino tenisininkę po įtemptos dvikovos – Serenai Williams po 3 metų pertraukos pavyko vėl iškovoti pirmąją vietą. Paskutinį sykį Serena užėmė pirmą vietą 2017-aisiais, kai jau laukėsi dukros. Nors buvo bandymų iškovoti prizinę vietą ir po dukros gimimo, tačiau teniso žvaigždė iki šiandienos būdavo įveikiama oponenčių.

Po pergalės į teniso aikštelę mamos pasveikinti atbėgo ir tenisininkės dukra.

„Tu turi būti savo svarbiausia palaikymo komanda, ypač, kai jauti, jog ne viskas, ką darai žaidimo metu vyksta taip, kaip norėtum tu.“, – džiaugėsi jaunoji mama po pergalės.

Laimėtus pinigus (43 tūkstančius JAV dolerių) tenisininkė skirs Australiją siaubiantiems gaisrams gesinti. Tiesa, Serena Williams dalyvaus ir labdaringame teniso turnyre kartu su tokiomis žvaigždėmis kaip Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis. Turnyro metu surinktos lėšos taip pat bus skiriamos Australijos gaisrų padarinių šalinimui. Turnyras turėtų prasidėti sausio 15-ąją Melburne.