Septynis kartus operuota lėlės Keno antrininko Rodrigo Alveso nosis pradėjo irti

Rodrigo Alvesas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nuo plastinės chirurgijos priklausomas brazilas Rodrigo Alvesas (32 m.), bene garsiausias lėlės Keno antrininkas pasaulyje, susidūrė su be saiko atliekamų operacijų pasekmėmis – jam pradėjo irti nosis, rašo „Daily Mail“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Penkių vaikų mama Nannette Hammond svajoja atrodyti kaip Barbė: tam jau išleido 500 tūkst. dolerių

Per 12 metų 42 plastines operacijas pasidaręs Rodrigo Alvesas, dirbantis skrydžių palydovu, dar kartą gulsis po peiliu – šįkart jam bus bandoma ne dar labiau patobulinti, o išgelbėti nosį, kuri atmetė pastarąjį implantą.

Iš Brazilijos kilusio, tačiau Londone gyvenančio Rodrigo Alveso operacija kainuos 50 tūkst. svarų sterlingų (64 tūkst. eurų) ir bus apmokėta iš mokesčių mokėtojų pinigų – tokiais atvejais neretai kyla visuomenės pasipiktinimas.

„Žinau, kad gimiau ne šioje šalyje, bet aš čia dirbu ir moku šiai valstybei mokesčius, turiu britišką pasą ir turiu teisę gauti medicinines paslaugas, – gynėsi jis. – Visada savo operacijas apsimokėdavau pats, bet šįkart tai nenumatytas atvejis.“​

Balandžio mėnesį Rodrigo Alvesas buvo paguldytas į vieną Ispanijos ligoninę dėl nekrozės – audinių irimo. Pats Rodrigo papasakojo, kad po septintos nosies operacijos jo organizmas atmetė naują implantą ir jo nosies pertvara atsipalaidavo, nosyje pradėjo rastis skylė.

Rodrigo Alvesas / „Instagram“ nuotr.

Medikai jį įspėjo, kad nosyje prasidėjusi infekcija gali persimesti į visą veidą ir net pradėti gangrenuoti, dėl to gali tekti iš viso pašalinti nosį.​

„Negaliu kvėpuoti per nosį ir jaučiuosi siaubingai. Ji sugriuvo. Man paskirtas susitikimas po šešių savaičių su konsultantu Londone, ir tikiuosi kad po to bus galima kuo greičiau padaryti operaciją“, – Rodrigo Alvesą cituoja portalas „Daily Mail“.

Rodrigo Alvesas iš viso grožio procedūroms ir savo išvaizdos tobulinimui jau yra išleidęs per 305 tūkst. svarų sterlingų (390 tūkst. eurų).

Lėlės Keno antrininkas Rodrigo Alvesas (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau