Septynios priežastys, kodėl moterims patinka blogi vyrukai

Pora / 123RF nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-09 21:07
Ar atkreipėte dėmesį, kad blogiems vyrukams niekada netrūksta moterų dėmesio? Tikra tiesa, kad dauguma moterų nori turėti vaikiną, kuris būtų maištininkas, bet kodėl? Štai kelios priežastys, dėl ko blogi vyrukai moteris traukia it magnetas.

1. Jie yra nepriklausomi

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl moterims patinka blogi vyrukai, tai kad jie yra kur kas labiau nepriklausomi nei bet kurie kiti vyrai. Tai moteris labai traukia, mat joms nepatinka, kai vyrai yra priklausomi nuo kitų žmonių ar labai paiso kitų nuomonės, pavyzdžiui, savo tėvų, draugų ar pan. Taip pat moteris žavi tai, kad blogi vyrukai labai greitai ir savarankiškai priima sprendimus savo gyvenime.

2. Jie yra vyriškesni už kitus

Dauguma moterų mano, kad blogi vyrukai yra vyriškesni ir stipresni. Blogiukai žino, kaip varyti moterį iš proto ir moka savo meilę išreikšti geriau nei kiti.

3. Jie labiau pasitiki savimi

Moterims patinka vyrai, kurie labai lengvai bendrauja su kitais, pasitiki savimi – o būtent tokie ir būna blogi vyrukai. Atrodo, tarsi jie be jokių pastangų sugeba užmegzti pokalbį su visais, jie yra linksmesni nei kiti, o tai moteris labai žavi.

Taip pat skaitykite: Aštuoni būdai lovoje gauti tai, ko trokšti

4. Jie yra paslaptingi

Blogi vyrukai iš prigimties yra labai paslaptingi, jie per daug neatsiskleidžia ir turi paslapčių, o daugelį moterų tai intriguoja. 

123RF nuotr.
123RF nuotr.

5. Jie yra seksualūs ir išdykę

Visos merginos nori turėti vaikiną, kuris yra stilingas ir seksualus. Blogi vyrukai visada rūpinasi savo išvaizda ir atrodo šauniai, jų stilius yra drąsesnis už kitų vyrų. 

Taip pat skaitykite: 4 patarimai, kaip jau šį rudenį susirasti vaikiną

6. Jie mėgsta nuotykius

Beveik visos merginos svajoja apie tokį vyrą, kuris iš prigimties būtų nuotykių mėgėjas, o būtent tokie ir yra blogi vyrukai. Jie drąsesni už kitus ir nedvejodami pasiryžta įvairiausioms avantiūroms, su jais niekada nenuobodu.

7. Jie gauna viską, ko nori

Anot moterų, blogi vyrukai yra ryžtingi. Jie puikiai žino, ko nori iš gyvenimo, ir visada tai gauna, dėl to moterų akyse jie atrodo tobuli.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai