Septynios 2017-ųjų tendencijos, tinkančios visiems kūnams

Paryžiaus gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-07-09 09:56
Ne visoms naujoms tendencijoms lemta išlikti – vienos išgaruoja vos atsiradusios, kitos – tampa klasika. 2017-ieji pilni pastarųjų: tinkančių visokių formų kūnams, odos atspalviams ir neįmanomų atsispirti. Nužiūrėjau 7 ryškiausias, gatvės madistų patikrintas ir pamėgtas, tendencijas.

Rankovės su charakteriu

Daugelis vengia bet kokio papildomo dekoro, ginkdie pastorins, tačiau įspūdingos rankovės tokių problemų ne tik nekelia, o vizualiai siaurina torsą. Kreipkite dėmesį į savo figūros tipą: plačiapetėms rankovių svoris tebūnie arčiau riešų (surauktos, varpelio formos, kaspinais surišamos), nuolaidžių pečių savininkėms – arčiau pečių, apimties turinčios rankovės.

Korsetas

Korsetinis diržas ar modernus korsetas – čia daug aiškinti nereikia – grakština liemenį, atskiria raštus, o oversize drabužiams suteikia smėlio laikrodžio siluetą.

Rožinė

Ši spalva tiesiog myli odos atspalvius, lengvai derinama, yra gaivi ir šviežia. O priskiriančioms rožinę prie lėkštų, banalių ar nenatūralių spalvų, siūlau prisėsti ir pažiūrėti į žydinčius bijūnus.

Sumetamos suknelės

Pirmąją lengvą sumetamą suknelę dizainerė Diane von Furstenberg sukūrė aštuntajame dešimtmetyje. Nuo to laiko ji tapo garderobo nekintamuoju: V iškirptė ir nepretenzingas, kūno linijas pabrėžiantis, bet judesių neribojantis siluetas tinka visoms, nesvarbu amžius ir kūnas. 2017-aisiais ši suknelė atgimė dar universalesniu pavidalu – mini, midi ir maksi, visų audinių ir raštų, vilkima ant marškinėlių, golfų ir džinsų (idėja šaltoms vasaroms).

Aulinukai-kojinės

Visos žinome, kad geriau aulinukai būna prigludę apie kulkšnis, kitaip kelio į mūsų garderobus jiems nebus. Problemą išsprendė „Balenciaga“ namų dizaineris Demna Gvasalia, prisiminęs septintojo dešimtmečio batus-kojines, tobulai pabrėžiančius kulkšnis ir ilginančius kojas.

Kostiumas

Šiuolaikinis kostiumas seniai nebe juodas-pilkas, o visų spalvų, mažiau formalus, ypač šiuolaikiškas ir universalus. Vietoj įprasto modelio kelnių rinkitės kiulotus, baby bell, t. y. vos vos apačioje išplatėjančias tiesias kelnes, o jei išdrįsite – kelnes su kilpomis.

Džemperis

Džemperis, be to, kad tiesiog jaukus, nekonfliktinis garderobo daiktas, padeda smagiai žaisti proporcijomis ir kontrastais: didelį džemperį derinkite su tiesaus silueto kelnėmis, tiulio, klostytu, šilkiniu ar pieštuko silueto sijonu, sluoksniuokite su lietpalčiais ir švarkais.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai