Senti natūraliai pasiryžusi garsi gydytoja Jelena Tulčina: „Esu prieš bet kokias injekcijas“

Jelena Tulčina / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-06 13:54
LNK laidoje „Yra, kaip yra“ žinomos moterys kalbės apie grožį ir kaip kuo ilgiau išlikti jaunoms.

Netradicinės medicinos atstovė Daiva laidoje kalbės, kad jai svarbiausia būti žvaliai ir jaunai. Nors moteriai jau beveik penkiasdešimt, tačiau ji atrodo daug jaunesnė nei jos bendraamžės. Moteris įsitikinusi, kad jaunai atrodyti galima ir be operacijų. Daiva atskleis, kad mėsos nevalgo jau 15 metų bei nevartoja alkoholio.

Moteris laidoje kalbės, kad net aštuonis mėnesius yra gėrusi tik sultis, ir pripažins, kad dėl to jos sveikata tik dar labiau sustiprėjo.

Natūralios medicinos centro vadovė Jelena Tulčina ir jos vyras Feliksas  / Gretos Skaraitienės nuotr.
Natūralios medicinos centro vadovė Jelena Tulčina ir jos vyras Feliksas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Laidoje dalyvausianti natūralios medicinos gydytoja Jelena Tulčina kalbės, kad yra pasiryžusi senti natūraliai ir yra prieš bet kokias grožio injekcijas. J. Tulčina pasakos apie savo grožio ritualus – kad kiekvieną dieną maudosi sniege, be to, užsiima gimnastika.

Plastinės chirurgijos gydytoja Gytė Babajan laidoje sakys, kad šiuolaikinėmis priemonėmis įmanoma ne tik pristabdyti, bet ir sustabdyti senėjimą. Moteris sakys, kad, norint kuo ilgiau išlikti jaunai, būtina nuolatinė gera mityba, įvairūs maisto papildai. Be to, pasak gydytojos, vien vokų plastika žmogų atjaunina beveik dešimčia metų.

Gydytoja sakys, kad dabar ypač populiarios procedūros vyrams, pavyzdžiui, plaukų persodinimas. Gytės nuomone, žmonės dažnai nežino, kokius kremus naudoti, todėl dažnai renkasi bet kokias priemones, kurios galbūt nėra tinkamos konkrečiai odai. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai