Vyriausias per visą konkurso „Eurovizija“ istoriją – britų atstovas Engelbertas Humperdinckas

Engelbertas Humperdinkas (1975 m. rugsėjo 24 d.) / PA/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-02 11:38
„Eurovizijos“ dainų konkurse Didžiajai Britanijai atstovaus garbaus amžiaus atlikėjas Engelbertas Humperdinckas, kuris įeis į „Eurovizijos“ istoriją kaip seniausias šio konkurso dalyvis, skelbia BBC.

75-erių „romansų karalius“ išgarsėjo 1967 m. hito „Release Me“.

„Man absoliuti garbė atstovauti savo šaliai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, – sakė dainininkas. – Kai BBC kreipėsi į mane, aš tiesiog pajutau, kad man tinka dalyvauti tokiame renginyje kaip „Eurovizija“. Esu sujaudintas, nekantrauju ten vykti ir noriu, kad tauta mane palaikytų!“ – kalbėjo E.Humperdinckas.

Dainininko teigimu, jam dalyvavimas konkurse yra absoliuti garbė. Jis nekantriai laukia, kol gegužės 26 d. galės išeiti į „Eurovizijos“ sceną Azerbaidžano sostinėje Baku.

Kol kas dar neaišku, kokią dainą E.Humperdinckas atliks „Eurovizijoje“, tačiau, BBC žiniomis, daina bus įrašinėjama Londone, Los Andžele ir Nešvilyje. Dainą sukurs „Grammy“ apdovanotas Martinas Terefe ir Sacha Skarbekas, kuris yra Jameso Blunto hito „You're Beautiful“ bendraautoris.

E.Humperdinckas, kurio tikrasis vardas Arnoldas Dorsey, per savo 45 metų muzikinę karjerą pardavė daugiau kaip 150 mln. įrašų.

15min.lt

Naujausi straipsniai