Seniausiame Lenkijos hip-hop’o muzikos festivalyje skambėjo lietuviška muzika

Filmik / L&J Butrimavičiai nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Liepos 20-22 dienomis Lenkijos Gyžicko miestą drebino XXVI-asis Mazūrijos hip-hop’o  muzikos festivalis. Kasmet vis daugiau dėmesio sulaukiantis renginys šį kartą svarbus ir Lietuvai –  jame pasirodė reperis iš Vilniaus Filmik.

Festivalis truko tris dienas – nuo ketvirtadienio iki sekmadienio paryčių. Renginio turinys – įdomus ir spalvingas: programas pristatė devyniolika populiarių grupių bei atlikėjų iš Lenkijos, Olandijos. Filmik ant scenos lipo antrąją festivalio dieną kartu su pritariančiuoju vokalistu bei reperiu Alhi ir DJ Justinez.

Lietuvių pasirodymas išsiskyrė iš kitų kalba bei muzikiniu stiliumi. Šiuo metu Lenkijoje itin populiarus Trap’o muzikos žanras. Filmik – senosios hip-hop’o muzikos atstovas. Festivalio kontekste tai buvo tarsi duoklė repo istorijai.

„Šis festivalis – ne tik durys, prasivėrusios į Lenkijos sceną, bet ir puikus emocinis paskatinimas kurti toliau. Gižyčke turėjau galimybę pabendrauti su tais atlikėjais, kurių muzikos klausydamas užaugau – „Numer Raz”, „JWP/BC”, ” – įspūdžiais dalinasi atlikėjas Filmik.

Festivalio organizatorius Bogdan Żoładkiewicz žavėjosi ne tik lietuvių drąsa atlikti kelis kūrinius lietuvių kalba, bet ir tai, kad publika juos labai šiltai ir energingai priėmė. Pasak B. Żoładkiewicz, Mazūrijos festivalis šiemet sutraukė tris tūkstančius hip-hop’o muzikos gerbėjų.

Skaitykite daugiau