„Sengirės“ premjerai besiruošiantį Mindaugą Survilą aplankė didelis džiaugsmas – gimė dukra

Mindaugas Survila su žmona Vaida ir sūnumi Jonu / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2018-03-28 11:59
Kovo 27 d. dokumentinio filmo „Sengirė“ režisieriui Mindaugui Survilai ir jo žmonai Vaidai gimė dukra. Režisierius patikino portalą Žmonės.lt, kad tiek mama, tiek dukra jaučiasi puikiai.

„Gimdėm Trakuose. Labai draugiški, nuoširdūs, rūpestingi ir labai profesionalūs tiek gydytojai, tiek likęs personalas. Jaučiamės puikiai, beveik kaip namie. Matyt dėl to ir gimdymas buvo toks sklandus“, – šypsojosi M.Survila.

Elenytė, kaip meiliai ją vadina tėtis, yra antras Mindaugo ir Vaidos vaikas. Sutuoktiniai taip pat augina trejų metukų Jonuką.

Ši savaitė M.Survilai – ne eilinė. Kaip juokavo kino kūrėjas, per vieną dieną įvyko dvi premjeros. Dukra gimė tą pačią dieną, kai buvo surengtas specialus „Sengirės“ seansas filmo kūrybinei komandai.

Oficiali „Sengirės“ premjera bus surengta per tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“. M.Survilos filmas uždarys didžiausią šalyje kino festivalį.

„Sengirė“

„Sengirė“ yra vieta, kurioje ne tik ištirpsta laiko ribos, bet ir viskas, kas egzistuoja, stiebiasi į amžinybę. Šis filmas nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje.

Poetiškas, ne tipiškas filmas apie gamtą kviečia žiūrovus į begalinę kelionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus, ir sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Nėra jokio užkadrinio balso, tik beveik apčiuopiami, stiprūs girios ir jos gyventojų garsai bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai