SENAS GERAS: skaniausi patiekalai, kurių neįmanoma pamiršti
Ar žinote tą jausmą, kai kokio nors patiekalo kvapas primena vasaras pas močiutę kaime ar jaukius žiemos vakarus šventiniu laikotarpiu? O galbūt neįsivaizduojate savo vaikystės be tėčio suteptų sumuštinių arba mamos kotletukų, kurie suburdavo prie stalo net ir nelabai išalkusius? O gal senas geras maistas tai tas, kurį pats karts nuo karto gaminate, kai, rodos, visa kita jau būna atsibodę, o šis vis tiek pamalonina gomurį? Ketvirtoje ŽMONĖS multimedijos projekto SENAS GERAS dalyje žinomi veidai atskleidžia, kas jiems yra senas geras maistas, kurio jie niekada neatsisakytų. Žiūrėkite video ir pasinerkite kartu į skonių ir prisiminimų sūkurį!

Dėl kokio patiekalo Dominykas Vaitiekūnas pasiryžęs padaryti viską, ko tik paprašysite? Tik viena sąlyga: to maisto turi būti daug...

Jeigu manėte, kad cepelinai gali būti tik su mėsa, varške ir grybais, tai stipriai klystate... Kristinos Tarasevičiūtės močiutės receptas, švelniai tariant, netikėtas... 

Nagliui Bierancui nostalgiją keliantis patiekalas, tikėtina, jums irgi sukels malonių prisiminimų arba... atvirkščiai, apsidžiaugsite, kad nebelankote darželio ir TAI dingo iš jūsų gyvenimo amžiams.

Oiii, skanumėlis... Giedrės Kilčiauskienės įvardytas senas geras patiekalas, tikėtina, daugumai lietuvių paspartina seilių gamybą burnoje... Pačepsėkime kartu.

Martynas Gaubas mano, kad šį seną gerą maistą žmonės taip pačiai skaniai valgys ir po šimto metų... Mes linkę pritarti, o jūs?

Grietinės ir sviesto padažas su smulkiais šoninės gabalėliais, anot Tito Lauciaus, tobulai tinka šiam patiekalui. Jeigu jau alkanėjate skaitydami apie padažą, tuomet metas atskleisti kortas, ant ko jį pilti!

Seno gero patiekalo receptą Ilka Adams čia pat jį ir išdavė, o štai Andrius Pauliukevičius į viską pažiūrėjo paprasčiau: nėra to blogo, kas netaptų valgoma užkepus kiaušiniais!

Samo senas geras patiekalas išliko tas pats dar nuo studijų laikų, tačiau dabar jis jo nebekepa 7 valandas ant lygintuvo kaip kadais...

Kam gali nepatikti Elžbietos Latėnaitės įvardinti net keli seni geri patiekalai? Nesakykite, kad jums, vis tiek nepatikėsime.

Liudvikas Andriulis savo atsakymu turbūt nustebins visus... Na, jei jau nenustebins, tai privers nusišypsoti: štai kas yra tikrasis maisto šedevras!

Po pasaulį daug keliaujantis Vytaras Radzevičius sako, kad kur benuvyktų, visada pasiilgsta... taip, šio seno gero patiekalo atsisakytų retas.  

Senas geras patiekalas, kurį, atvirauja Agnė Gilytė, dažnai pridegina, tačiau tai neatbaido bandyti vėl ir vėl.

Jurijus Veklenko sako, kad dėl šių dviejų mamos patiekalų būtų pasiryžęs bet kam, nes skanesnio maisto už juos tiesiog nėra.

Jeigu vaikystėje nekepėte šio patiekalo, tai labai daug praradote. Padarykite tai dabar, nes skonis – dieviškas! Normantas Ulevičius tuo neabejoja, jūs irgi neabejosite jeigu tik paragausite...

Viskas turi būti būtinai iš daržo ir tuomet jau gali kilti grėsmė praryti liežuvį dėl šio seno gero maisto. Bent jau Mariaus Sipario neįtikintumėte, kad gali būti kitaip. 

Pirmoji projekto dalis SENAS GERAS GABALAS

Antroji projekto dalis SENAS GERAS DAIKTAS

Trečioji projekto dalis SENAS GERAS NUOTYKIS