SENAS GERAS: nuotykiai, kurie įsiminė visam gyvenimui
Turbūt sunku rasti žmogų, kuris neturėtų ką papasakoti, paklaustas apie seną gerą nuotykį. Vieni jų turi begales, kiti – mažiau, tačiau tokių smagių, kad kartais net kuklinasi atvirauti. Trečioje ŽMONĖS multimedijos projekto SENAS GERAS dalyje žinomi veidai atskleis, kas jiems yra senas geras nuotykis – nakvynė kioskelyje, netikėta sąskaita už suaugusiųjų kanalą, balti milteliai lagamine ar vestuvės be fotografo... Žūrėkite video ir pasinerkite į nuotykius kartu!

Ką Vytaras Radzevičius su draugais po futbolo rungtynių darė viešbutyje, kad kitą rytą vienam iš jų teko raudonuoti mokant didelę sumą už mokamą kanalą suaugusiems?

Kodėl Erikai ir Merūnui Vitulskiams teko nakvoti kioskelyje ir kaip jiems sekėsi išgyventi tokią keistą naktį?

Naglis Bierancas atvirauja, kad jo gyvenimas niekada nestokoja nuotykių, tačiau papasakojo vieną naujausių: apie vyrą, kuris žada jam atsiųsti į namus aukso... 

Ilkos Adams ir Andriaus Pauliukevičiaus senas geras nuotykis tikrai privers nusišypsoti: kai per savo vestuves sužinai, kad neturi fotografo, tenka suktis labai išradingai ir, žinoma, juokingai.

Kaip savo balsu tiek išgąsdinti vaikiną, kad šis išeitų iš vakarėlio? Klauskite aktorės Elžbietos Latėnaitės... 

Martyną Gaubą įsimintiniausias nuotykis ištiko Kinijoje: išties netikėta, kai kitame pasaulio gale randi... dalelę savęs!

Vytautas Ališauskas atsiminė kelionę į Šveicariją, tačiau kodėl čia buvo paminėtas ir Kaunas?

Ką daryti, kai važiuoji į festivalį senu kemperiu, kuris, žinoma, pakeliui sugenda? Gal atsipalaiduoti ir suvalgyti Dzūkijoje lašinių? Nėra padėties, iš kurios Dovilė Filmanavičiūtė neišsisuktų!

Saulius Urbonavičius-Samas šypsosi, kad jo gyvenime nuotykių būta pačių įvairiausių, netgi tokių, apie kuriuos geriau nepasakoti niekam. Vis dėlto vieną, labai įsiminusį, jis pasakoja ir mums.

„Bijai – nedaryk, darai – nebijok“, – taip Arūnas Valinskas užbaigia savo mintis apie seną gerą nuotykį. Nuostabu.

Agnės Gilytės papasakotas nuotykis ir juokingas, ir baisus: kai reikia siūti galvą lauko ligoninėje Filipinuose aplink lakstant vištoms... Labiau juokinga ar baisu?

Jurijus Veklenko prisipažino apie keistas išdaigas, po kurių likdavo daug... stiklo šukių. Juk nesitikėjote to iš jo, tiesa?

Apie vieną nuostabiausių koncertų, kurio Dominykas Vaitiekūnas nepamiršta iki šiol ir galėtų padėkoti už jį... policijai!

Balerina Kristina Tarasevičiūtė čia pat pademonstravo dar studentavimo laikais įvykusio nuotykio padarinius... 

Kaip elgtumėtės, jeigu kelionės metu savo lagamine netikėtai rastumėte keistą paketą su pabirusiais baltais milteliais? Liudviko Andriulio nuotykį drąsiai galima pavadinti tragikomedija, tiesa? 

„Čia reiktų nemažą gyvenimo dalį atpasakoti.. Na, bet ant liežuvio galo – mano choro gastrolės Romoje. Į sutartą vietą susirenka kolektyvas, bet vieno trūksta. Kaip vadovas, einu ieškot. Beldžiu į duris. Iš atidaromų durų virsta dūmų kamuolys ir pasirodo žmogaus siluetas. Bičas tualeto kriauklėje su spirale virė pusryčiams ryžius... Toliau iš juoko nebepamenu.“

-Modestas Pitrėnas

Modestas Pitrėnas
Modestas Pitrėnas

Pirmoji projekto dalis SENAS GERAS GABALAS

Antroji projekto dalis SENAS GERAS DAIKTAS