SENAS GERAS: nostalgiją keliantys daiktai
Ar turite tokį daiktą, kuris metų metus yra jūsų namuose, galbūt net nebenaudojamas, tačiau simbolizuojantis ką nors itin svarbaus, dovanotas brangių žmonių, primenantis vaikystę? O gal tai daiktas, be kurio daug metų nebeįsivaizduojate savo gyvenimo, nešiojatės jį su savimi? Antroje ŽMONĖS multimedijos projekto SENAS GERAS dalyje žinomi veidai atskleis, kas jiems yra senas geras daiktas – pažadame, šypsena garantuota!

Kalbėdamas apie seną gerą daiktą Naglis Bierancas aptiko įdomų sutapimą tarp savo praeities ir dabarties. Išties netikėta!

Giedrė Kilčiauskienė seną gerą daiktą vaikystėje pasidarė pati ir išsaugojo jį daugiau kaip trisdešimt metų. Pasirodo, jis turi ir „stebuklingų“ galių!

Skulptorius Martynas Gaubas savo gyvenimo neįsivaizduoja be… „bulgarkės“. Ar žinote, kas tai ir kaip lietuviškai pavadinti šį daiktą?

Vytautas Ališauskas įvardijo du senus gerus daiktus, iš kurių vienas jums tikrai sukels šypseną.

Ilkos Adams spintoje nuo 2005 metų esantis drabužis, anot jos, tiesiog nepakeičiamas ir pelnytai gavęs seno gero apibūdinimą. Jis jai vis dar tobulai tinka, tiesa?

Jurijus Veklenko, pasirodo, linkęs sureikšminti jam svarbius daiktus: ką jis vežasi į koncertus kaip sėkmės talismaną ir kokie simboliai jo daiktuose itin mėgiami?

Stilistė Agnė Gilytė kaip seną gerą daiktą įvardijo drabužį, pirktą dar vienuoliktoje klasėje! Jį turime dažnas iš mūsų: ar numanote, kas tai galėtų būti?

Arūno Valinsko įvardintas senas geras daiktas jį lydi visą gyvenimą: tai, anot pašnekovo, jam ir garantavo sėkmę.

Scenaristo Tito Lauciaus įvardintas senas geras daiktas, tikėtina, yra buvęs ar tebėra ir jūsų namuose, tik su kitais herojais. Pamenate?

Kokio seno gero daikto balerina Kristina Tarasevičiūtė niekaip negali išmesti ir net vežasi su savimi į gastroles? Ne, tai nėra papuošalas, o atsakymas, tikėtina, nustebins.

Dominyko Vaitiekūno istorija apie seną gerą daiktą tikrai privers nusišypsoti! Išklausykite ir apžiūrėkite.

Mariaus Sipario įvardintas senas geras daiktas, tikėtina, ne vienam sukels nostalgiškų prisiminimų. Ar jūs irgi tokį turėjote?

„Šių laikų daiktų ir vartojimo pasaulyje nejučia pradedi ieškoti ne daikto, bet simbolio. Tegul tai būna tėvo vestuvinis žiedas, man primenantis žmogaus silpnumą, atsakomybes ir tikėjimą, kad yra nesibaigiančių dalykų. Jis nuolat visur keliauja su manim.“

-Modestas Pitrėnas

Modestas Pitrėnas
Modestas Pitrėnas

Pirmoji projekto dalis SENAS GERAS GABALAS