„Selfstation“ studijos įkūrėja Jurgita Malakauskaitė: „Lietuviai tampa originalesni ir vis reiklesni“

Vakarėlių tradicijos Lietuvoje/Dariaus Kučio ir Antano Minkevičiaus nuotr.
Vakarėlių tradicijos Lietuvoje/Dariaus Kučio ir Antano Minkevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-11-26 09:10
AA

Raudona vonia, dainuojantys padavėjai, gėrimus šaldančiais indais virstančios kriauklės, šokantys fontanai, sužaliuojanti sofa, burzgiantys motociklai, atgyjanti foto sienelė, šachmatų lenta tampančios grindys, nuo lubų svyrantys gyvi augalai – tai tik dalis detalių, kurių pageidauja ir kuriomis grožisi „pre-party“ vakarėlių, rengiamų „Selfstation“ studijoje, dalyviai.

„Šįmet renginių scenarijai tampa vis originalesni ir išskirtiniai. Žmonės nori linksmintis ypatingoje aplinkoje“, – sako studijos įkūrėja Jurgita Malakauskaitė.

Neseniai „Selfstation“ erdvėje įsikūrė „Hertz“ namai. Su sofa, vonia, kilimu, svetaine ir kitais vaišingiems šeimininkams būtinais atributais. Taip, sulaukę savo kolegų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos, vakarėlio iniciatoriai norėjo nustebinti savo svečius.

„Kvietėme visus į įkurtuves! Tam reikėjo akcentų, primenančių stilingus namus. Juolab, kad mūsų kompanija šįmet pakeitė valdymo strategiją, o centriniu biuru, atsakingu ir už kaimyninių valstybių biurų veiklą, ir tikraisiais Pabaltijo regiono „Hertz“ namais tapo ofisas Vilniuje“, – sakė „Hertz“ Verslo plėtros direktorius Andrius Kukta.

Anot jo, įvedus tam tikrus strateginius pakeitimus, nuomų skaičius per tris Baltijos valstybes bendrai išaugo net 60 proc. ir procesas prieš ateinančius metus tik įgauna pagreitį. Dar viena žinia – „Hertz“ Lietuvos, Latvijos ir Estijos klientams gali pasiūlyti išsinuomoti naujus automobilius, kurių parke jau daugiau nei 1000.

Vakarėlių tradicijos Lietuvoje/Dariaus Kučio ir Antano Minkevičiaus nuotr.

„Daug mūsų studijoje rengiamų vakarėlių detalių dažnai keičia formas, spalvas, paskirtį. Retai ką išmetame, nes dažnai ieškant išskirtinių akcentų jų neįmanoma gauti net už didžiulius pinigus, todėl juos pasigaminame patys iš to,  ką randame savo „archyve“, – su šypsena pasakojo J.Malakauskaitė.

Pavyzdžiui, vienam renginiui jai reikėjo daugybės plastikinių lėlių, turėjusių neatpažįstamai pasikeisti.

„Tokio kiekio, kokį tikėjausi gauti, neturėjo net žaislų parduotuvės! Teko į pagalbą pasitelkti bičiulius ir socialinius tinklus“, – apie iškylančius iššūkius kalba pašnekovė.

Ji prisimena, kai kartą, atidarant parodą „Selfstation“ erdvėje, paveikslų rėmais tapo... popieriniai juodi maišeliai.

„Net Kalėdiniai vakarėliai šįmet kitokie. Ir visų jų akcentai – kuo originalesnė fotosesijos erdvė“, – pastebi J. Malakauskaitė.

Pavyzdžiui,  „Selfstation“ Kalėdos – žaliai mėlynos su baltomis detalėmis.

„Mūsų studijoje įsikūrė miškas su daug gyvybės, lempučių ir pagrindiniu herojumi – pasakų arkliuku Dendžiu“, – pasakoja J. Malakauskaitė.

Vakarėlių tradicijos Lietuvoje (20 nuotr.)
+14