Selenos Gomez šeima nepatenkinta tuo, kad ji vėl bendrauja su Justinu Bieberiu

Justinas Bieberis ir Selena Gomez 2011-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-12 07:47
Pastarąją savaitę Justino Bieberio (20 m.) ir Selenos Gomez (21 m.) santykiai tapo kone svarbiausia bulvarinių leidinių aptarinėjama tema. Atsinaujinusiais porelės santykiais ypač nepatenkinta Selenos Gomez šeima.

Susirūpinimą aktorės ir dainininkės šeimai kelia tai, kad Selena Gomez visai neseniai išėjo iš reabilitacijos klinikos, į kurią, kaip manoma, gultis privertė po santykių su Justinu Bieberiu pašlijusi jos sveikata ir emocinė būklė.

„Anksčiau Selena jau buvo pasirinkusi Justiną vietoj savo šeimos, – „People“ sakė vienas šaltinis. – Jie dėl to buvo labai nusivylę ir baiminasi, kad tai gali pasikartoti. Jos tėvas jai sakė, kad yra labai nepatenkintas tuo, kad ji leidžia laiką su Justinu.“

Praėjusį savaitgalį buvę mylimieji neslėpdami jausmų leido laiką kartu Teksase, o vėliau Justinas Bieberis netgi paviešino aistringo šokio su Selena Gomez vaizdo įrašą. Tiesa, netrukus tą vaizdo įrašą jis ištrynė, bet jis jau spėjo paplisti po internetą. Sekmadienį per savo koncertą popdievaitis netgi dedikavo dainas „Boyfriend“ ir „As Long As You Love Me“ „savo mažytei“ Selenai Gomez.

Selena Gomez ir Justinas Bieberis po dvejų metų draugystės išsiskyrė 2012-ųjų pabaigoje. Nuo to laiko jiedu nebuo užmezgę jokių kitų rimtesnių santykių ir gana dažnai verčia gerbėjus bei žiniasklaidą spėlioti, kad jiedu vėl kartu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai