Selenos Gomez ir Taylor Swift draugystės pradžia – kitokia, nei daugelis manė

Selena Gomez ir Taylor Swift / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nepaslaptis, jog atlikėjos Selena Gomez (25) ir Taylor Switf (27)– geriausios bičiulės. Tačiau, jei manėte, kad jos susipažino vakarėlyje ar mokykloje – klydote. Pasirodo, jog moterų draugystė išsikerojo dėl to, kad jos susitikinėjo su broliais iš tos pačios grupės.

Singlo „Wolves“ atlikėja ir Taylor Swith vienu metu draugavo su vaikinų grupės „Jonas Brothers“ nariais. Viena su Nicku Jonu, o kita bičiulė su Joe Jonu.

„Tai buvo nuostabu“, – S. Gomez sakė „Kiss Fm Uk“.

„Taylor buvo mergina, garbanotais plaukais, kaubojiškais batais ir madingais aksesuarais. Mes tiesiog susidraugavome“, – prisiminė Selena.

Selena Gomez ir Taylor Swift / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Taip pat ji pabrėžė, kad buvę abiejų vaikinai – tikri „širdukai“. Jokių pykčių skiriantis nebuvo, visi jie iki šiol puikūs draugai. Tiesiog užaugo. Dabar Selena su Justinu Bieberiu, o jos draugė Taylor Swift...Na, jos asmeninis gyvenimas atsispindi populiariausiose šios atlikėjos dainose.

Daugelis merginų gerbėjų mano, kad jos susidraugavo dėl abi siejančios muzikos, tačiau tiesa yrata, kad jei ne broliukai mylimieji – geriausiomis draugėmis jos galėjo ir netapti.

Žmonės.lt primena, kad šių merginų draugystė – viena gražiausių pramogų pasaulyje. Kai šią vasarą dėl vilkligės problemų S. Gomez išgyveno sudėtingą operaciją, T. Swift kaip galėdama palaikė draugę ir skatino nepasiduoti, na, o Selena aktyviai reiškė nuomonę, kai T. Swift bylinėjosi teisme dėl seksualiai prie jos priekabiavusio radijo laidų vedėjo.

Selena Gomez tapo platinine blondine (9 nuotr.)
+3
Taylor Swift (24 nuotr.)
+18

Skaitykite daugiau