Selena Gomez prakalbo apie besikeičiančias kūno formas – kaltos ligos

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-12 17:00
Selena Gomez – ne tik viena didžiausių šių laikų popžvaigždžių. Šiuo metu ji užima penktąją vietą labiausiai socialiniuose tinkluose sekamų žmonių pasaulyje sąraše, todėl nenuostabu, kad viešojoje erdvėje apkalbos netyla.

Kalbėdama su tinklalaidės Giving Back Generation vedėja ir gera savo bičiule Raquelle Stevens, Selena prisipažino, kad visuomenės dėmesys – ne visada yra teigiamas. Jauna atlikėja papasakojo, kad apkalbos apie kūną, priaugtus kilogramus ją labai neigiamai paveikė. Ji taip pat prisipažino, kad jos kūnas dažnai keičiasi dėl sveikatos būsenos.

„Aš sergu vilklige ir turiu inkstų problemų, didelį kraujo spaudimą, man sunku susitaikyti ir susigyventi su šiomis sveikatos problemomis, pradėjau daugiau dėmesio kreipti į apkalbas apie kūną. Ne, vikligė mano svoriui įtakos neturi, tačiau visų šių ligų kombinacija – taip. Taip pat didelę įtaką mano gyvenimui ir sveikatai turi meditacija. Pastebėjau, kad žmonės mane pradėjo pulti. Juk kai kurie dalykai nuo manęs net nepriklauso. Tai tikrai sujaukė mano protą“, – sakė ji.

Selena taip pat prakalbo apie sveiką santykį su socialinėmis medijomis. Anot jos, tai gali būti labai kenksminga vieta.

„Kai aš noriu palikti naują įrašą socialiniuose tinkluose, man svarbu, kad tai 100 proc. būčiau aš. Vėliau dėl nieko nebesigraužiu. Aš matau daugybę gražių merginų ir skirtingų asmenybių, tačiau kažkodėl jos nori būti kitu žmogumi. Ir tai nėra tai, kas iš tiesų yra jos, suprantate? Aš suprantu, nes anksčiau, stebėdama skirtingų merginų puslapius, galvodavau, kad man reikia keisti save. Jos gali atrodyti gerai ir tu gali atrodyti lygiai taip pat gerai priimdama save tokią, kokia esi“, – sakė ji.

Naujausi straipsniai