Selena Gomez: „Kartais galvoju, kad amžinai liksiu vieniša“

Selena Gomez/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-29 18:02
Dainininkė Selena Gomez neseniai pasirodė internetinės platformos „YouTube“ laidoje – „Verified“. Filmuodamasi S. Gomez atskleidė, apie ką jos naujausia daina „Rare“ ir papasakojo apie emocijas, kurias ji išgyvena pastaruoju metu.

Ypač nuoširdžiai dainininkė prakalbo apie savo buvusius santykius ir ateities lūkesčius.

„Būna dienų, kai prabundu ir galvoju, kad viena liksiu amžinai“, – prisipažino Selena.

„Tiesa, po kokių penkiolikos minučių šios mintys praeina ir tuomet suprantu, kad kiekvienas turi rasti sau skirtą žmogų“, – tęsė ji.

 

 

 

Dainininkė atskleidė, kad naujausia jos daina „Rare“ yra paremta jos pačios patirtimi. Pasak Selenos, daina yra apie tai, kad kiekvienuose santykiuose turime nepamiršti savo vertės.

 

Selena Gomez ir The Weeknd/ SCANPIX nuotr.
Selena Gomez ir The Weeknd/ SCANPIX nuotr.

„Yra žmonių, kurie jaučia pasitenkinimą skaudinant kitą. Šie žmonės žino, kad nepasaint tokio elgesio, antroji pusė visada atleis. Kartais jie sąmoningai žemina savo partnerius, kurie nesupranta, jog yra stiprūs ir gali tai pakeisti. Todėl mano kūrinys labiau yra ne daina, o pareiškimas“, – sakė ji. 

 

Selena Gomez ir Justinas Bieberis/ SCANPIX nuotr.
Selena Gomez ir Justinas Bieberis/ SCANPIX nuotr.

Selena Gomez nuo 2010-ųjų palaikė santykius su dainininku Justinu Bieberiu. Jų romanas truko keletą metų. Tiesa, su pertraukomis.

Vėliau dainininkė pradėjo susitikinėti su kitu dainininku Abeliu Makkonenu Tesfaye, geriau žinomu kaip „The Weeknd“. Jų santykiai netruko nė metų.

 

Naujausi straipsniai