Selena Gomez išsiskuto kone pusę galvos: „Visada reikia subtilių pokyčių“

Selena Gomez / Scanpix/Mega nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-24 08:34
Sakoma, pradėjus naują gyvenimo etapą, moterims norisi šukuosenos pokyčių. Aktorei bei atlikėjai Selenai Gomez pastaruosius kelerius metus likimas nešykštėjo įvairios patirties, tad ir šukuosenas ji keitė dažnai. Dabar, išsiskyrusi su Justinu Bieberiu, mergina pasirinko drastiškesnius pokyčius (nors jai taip neatrodo). Tačiau kai turi tokius vešlius plaukus, kurie greitai auga, kodėl gi nepabandžius ir to!

Šukuoseną, kuomet išskutamas vienas galvos šonas arba visa galvos apačia, rinkosi ne viena moteris. Antruoju atveju (kaip Selenos) pokyčiai ne tokie drastiški, nes, plaukus nešiojant palaidus, beveik nesimato, kad apačia išskusta. Vis tik ne vieną nuo tokios šukuosenos atbaido faktas, kad, norint tai atauginti, tenka pavargti – pirmus mėnesius ataugantys plaukai tiesiog „stovi“.

Atlikėja lankėsi Vokietijoje, kur aptarė bendradarbiavimo su „Puma“ (ji yra šio prekės ženklo veidas) detales, ir nusprendė parodyti instagrame naujus savo pokyčius.

Selenos tikrieji plaukai dabar yra gerokai trumpesni, tad į šią kasą įpinta ir dirbtinių sruogų. Nuotrauka apačioje daryta prieš tris savaites.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai